محصولات آموزشی

دفتر های تمرینی و سرمشق و آموزش خوشنویسی انگلیسی + فیلم

دفتر های تمرینی و سرمشق و آموزشی خوشنویسی انگلیسی + فیلم

سلام به هنرجویان و هنردوستان عزیز. امیدوارم حالتان خوب و تنتان سلامت و دلتان شاد باشد. در این پست قصد دارم دفتر های خوشنویسی انگلیسی را در سبک های مختلف همراه با ویدیو به شما عزیزان معرفی کنم. دفتر های تمرینی و سرمشق و آموزش خوشنویسی انگلیسی از ضروری ترین لوازمی است که برای پیشرفت بهتر و اصولی تر باید تهیه کنید. اگر شما هم به آموزش و یادگیری خوشنویسی در سبک های مختلف علاقه دارید خوب است با دفتر های تمرین خط انگلیسی آن نیز آشنا شوید. خوب است بدانید در صورتی که تمرین دفتر های سرمشق و برگه های تمرینی را به اتمام رساندید همان دفتر به عنوان هدیه و به طور رایگان برایتان ارسال خواهد شد.

دفترهای پیوسته نویسی با خودکار

خط پیوسته که به آن خط شکسته، خط تحریری لاتین، خط زنجیره ای و هندرایتینگ هم گفته می‌شود، یکی از رایج ترین خطوط تحریری بین المللی در دنیا است که افراد بسیار زیادی از آن به عنوان خط اصلی خود استفاده استفاده می‌کنند. این خط به صورت شکسته و زنجیره ای است و میتواند با انواع خودکار و مداد و قلم بر روی انواع کاغذ و مقوا و دفتر نوشته شود. این خط تحریری بسیار پرکاربرد و زیبا و یادگیری آن ساده و سریع است. جهت خرید دفتر ها و جزوه های خوشنویسی انگلیسی لطفا به بخش فروشگاه سایت سر بزنید.

نمونه ای از خط پیوسته انگلیسی

نمونه ای از خط پیوسته انگلیسی

دفتر های خط پیوسته انگلیسی شامل جزوه آموزشی، دفتر های سرمشق و مجموعه برگه های تمرینی است. در کل 5 دفتر برای این خط آماده سازی شده است که در رابطه با هر یک توضیحاتی را خدمتتان ارائه می‌دهم. در ویدیو زیر تمام دفتر های پیوسته نویسی را میتوانید مشاهده بفرمایید.

 

جزوه آموزش پیوسته نویسی

در این جزوه نکات و توضیحات مقدماتی، حرکات پایه، حروف کوچک و بزرگ و نکات اتصالات و متن نویسی به شما آموزش داده می‌شود. تمامی حروف به صورت مرحله به مرحله همراه با نکات لازم و همچنین اشکالات رایج آن آموزش داده می‌شود. این جزوه به صورت فنری با چاپ رنگی به دست شما خواهد رسید. تهیه این دفتر برای علاقه مندان به یادگیری خط پیوسته لاتین کاملا ضروری است. این جزوه برای آموزش خط پیوسته است نه تمرین. برای تمرین شما میبایست از دفتر های سرمشق استفاده کنید.

دفتر سرمشق پیوسته نویسی 1 (حرف‌نویسی)

دفتر سرمشق شماره 1 برای تمرین حرکات پایه، حروف کوچک، حروف بزرگ، اعداد و علائم مهم نگارشی استفاده می‌شود. تمام تمرینات شما بر روی دفتر به صورت کمرنگ طراحی شده اند و شما میتوانید با انواع خودکار و مداد بر روی آن تمرین کنید. با اتمام این دفتر شما میتوانید حروف خط پیوسته را به راحتی بنویسید.

 

دفتر سرمشق پیوسته نویسی 2 (کلمه‌نویسی)

پس از یادگیری و تمرین حروف، نوبت تمرین اتصالات آن ها و شروع کلمه نویسی است. در این دفتر میتوانید اتصالات مهم و رایج حروف و همچنین کلمه نویسی را تمرین کنید. از این دفتر بهتر است بعد از تکمیل دفتر سرمشق شماره 1 استفاده کنید. با تکمیل این دفتر شما میتوانید کلمه ها را به خط زیبای شکسته بنویسید.

 

دفتر سرمشق پیوسته نویسی 3 (متن‌نویسی)

این آخرین دفتر سرمشق پیوسته نویسی است که برای تمرین متن های مختلف و متنوع از آن استفاده می‌شود. با تکمیل این دفتر شما میتوانید هر متنی را به خط پیوسته انگلیسی تحریر کنید. این همان نقطه ای است که بسیاری از هنرجویان می‌خواهند به آن برسند.

 

مجموعه برگه تمرین پیوسته نویسی

این مجموعه شامل یک سری برگه خط کشی شده است که برای تمرین بیشتر پیوسته نویسی از آن استفاده می‌شود. در این برگه ها میتوانید تمام حروف، کلمات و متن ها را به خط پیوسته و شکسته تمرین کنید. خط کشی این برگه ها کاملا به صورت اصولی و منطبق با دفتر های سرمشق و جزوه آموزش انجام شده است.

 

لینک خرید تمام جزوات خط پیوسته انگلیسی

 

 

 

دفترهای کاپرپلیت با قلم

کاپِرپِلِیت (Copperplate) یکی از زیباترین و جذاب ترین سبک های خوشنویسی لاتین است و در سراسر دنیا کاملا شناخته شده می باشد. بسیاری از هنرجویان این سبک را به عنوان بهترین و زیباترین سبک خوشنویسی انگلیسی انتخاب می‎‌کنند. برای خوشنویسی به سبک کاپرپلیت معمولا از نوک فلزی که به دسته قلم وصل می‌شود و مرکب استفاده می‌کنند.

خط خوشنویسی کاپرپلیت

نمونه ای اط خط کاپرپلیت

دفتر های کاپرپلیت با قلم شامل جزوه آموزش ، دفتر های سرمشق یک و دو و سه و مجموعه برگه های تمرینی در مقیاس های مختلف است. در کل 6 دفتر برای این خط آماده سازی شده است که در رابطه با هر یک توضیحاتی را خدمتتان ارائه می‌دهم. در ویدیو زیر تمام دفتر های کاپرپلیت با قلم را میتوانید مشاهده بفرمایید.

 

جزوه آموزش کاپرپلیت با قلم

این جزوه با نکات و توضیحات مقدماتی مثل عناوین خطوط، نسبت خطوط، نحوه استفاده از ابزار و … شروع می‌شود. سپس حرکات پایه، حروف کوچک و بزرگ و در نهایت نکات اتصالات و متن نویسی به شما آموزش داده می‌شود. تمامی حروف به صورت مرحله به مرحله آموزش داده می‌شود. این جزوه به صورت فنری با چاپ رنگی به دست شما خواهد رسید. تهیه این دفتر برای علاقه مندان به یادگیری خط کاپرپلیت کاملا ضروری است. توجه داشته باشید این جزوه برای آموزش است نه تمرین. برای تمرین میبایست از دفتر های سرمشق استفاده کنید که در ادامه توضیح داده ام.

دفتر سرمشق کاپرپلیت 1 (حرف‌نویسی)

این دفتر برای تمرین حرکات پایه، حروف کوچک، حروف بزرگ، اعداد و علائم مهم نگارشی است. برگه های این دفتر ضخیم هستند و به همین دلیل شما میتوانید بدون نگرانی از پخش شدن مرکب از دو طرف آن برای تمرین استفاده کنید. همچنین صحافی این دفتر به صورت فنری است. تمام موارد تمرینی بر روی دفتر به صورت کمرنگ طراحی شده اند و شما میتوانید با نوک فلزی و مرکب بر روی آن تمرین کنید. جهت خرید دفتر ها و جزوه های خوشنویسی انگلیسی لطفا به بخش فروشگاه سایت سر بزنید.

 

دفتر سرمشق کاپرپلیت 2 (کلمه‌نویسی)

پس از یادگیری و تمرین حروف نوبت تمرین اتصالات آن ها و شروع کلمه نویسی است. در این دفتر میتوانید اتصالات مهم و رایج حروف و همچنین کلمه نویسی را تمرین کنید. از این دفتر بهتر است بعد از تکمیل دفتر سرمشق شماره 1 استفاده کنید. در این دفتر نیز از کاغذهای ضخیم و صحافی فنری استفاده شده است.

 

دفتر سرمشق پیوسته نویسی 3 (متن‌نویسی)

این آخرین دفتر سرمشق کاپرپلیت است که برای تمرین متن های مختلف و متنوع از آن استفاده می‌شود. در این دفتر نیز از کاغذهای ضخیم و صحافی فنری استفاده شده است.

 

برگه های تمرینی کاپرپلیت

این مجموعه شامل یک سری برگه خط کشی شده است که برای تمرین بیشتر کاپرپلیت از آن استفاده می‌شود. در این برگه ها میتوانید تمام حروف، کلمات و متن ها را به خط کاپرپلیت تمرین کنید. خط کشی این برگه ها کاملا به صورت اصولی و منطبق با دفتر های سرمشق و جزوه آموزش انجام شده است. یکی از این برگه ها دارای مقیاس ثابت 5 میلی متر است و دیگری به صورت میکس می باشد و خطوط آن در مقیاس های زیر تا درشت در ان استفاده شده است. جهت خرید دفتر ها و جزوه های خوشنویسی انگلیسی لطفا به بخش فروشگاه سایت سر بزنید.

 

لینک خرید تمام جزوات خط کاپرپلیت با قلم

 

 

 

دفترهای کاپرپلیت با خودکار

همانند نستعلیق که میتوانید هم با قلم و مرکب بنویسید و هم با خودکار، کاپرپلیت را نیز میتوان هم با قلم و هم با خودکار نوشت. چه با قلم و چه با خودکار، کاپرپلیت یکی از زیباترین خطوط انگلیسی است که واقعا ارزش یادگیری دارد. خوشنویسی کاپرپلیت با خودکار راحت تر و سریع تر است و دیگر نیازی به استفاده از مرکب و مقواهای ضخیم ندارید. در صورتی که قصد دارید تفاوت بین کاپرپلیت خودکاری و با قلم را دقیق تر بدانید لطفا مقاله “تفاوت خوشنویسی کاپرپلیت با خودکار و با قلم” را مطالعه کنید. اگر تنها یک خودکار داشته باشید و یک کاغذ، میتوانید خط کاپرپلیت را به زیبایی هر چه تمام تر بنویسید. اگر به خوشنویسی کاپرپلیت خودکاری علاقه دارید پیشنهاد میکنم حتما دفترهای آن را که در ادامه توضیح میدهم خریداری کنید.

نمونه ای از خط کاپرپلیت با خودکار

نمونه ای از خط کاپرپلیت با خودکار

دفتر و برگه های کاپرپلیت با خودکار شامل جزوه آموزش ، مجموعه برگه سرمشق شماره 1 و 2 و مجموعه برگه تمرینی است. در کل 4 دفتر برای این خط آماده سازی شده است که در رابطه با هر یک توضیحاتی را خدمتتان ارائه می‌دهم. در ویدیو زیر تمام این دفتر ها را مشاهده میکنید.

 

جزوه آموزش کاپرپلیت با خودکار

این جزوه همانند دیگر جزوه های آموزش با نکات و توضیحات مقدماتی  شروع می‌شود. سپس حرکات پایه، حروف کوچک و بزرگ و در نهایت نکات اتصالات و متن نویسی به شما آموزش داده می‌شود. تمامی حروف به صورت مرحله به مرحله آموزش داده می‌شود. این جزوه به صورت فنری با چاپ رنگی به دست شما خواهد رسید. تهیه این دفتر برای علاقه مندان به یادگیری خط کاپرپلیت با خودکار کاملا ضروری است. توجه داشته باشید این جزوه برای آموزش است نه تمرین. برای تمرین میبایست از برگه های سرمشق استفاده کنید که در ادامه توضیح داده شده است.

 

مجموعه برگه سرمشق کاپرپلیت خودکاری 1 (حرف‌نویسی)

این مجموعه برگه برای تمرین حرکات پایه، حروف کوچک، حروف بزرگ، اعداد و علائم مهم نگارشی است. چاپ این برگه ها به صورت تک رو است به این خاطر که هنگام خوشنویسی با خودکار، طرف دیگر کاغذ برجسته می‌‎شود و امکان استفاده از دو طرف برگه بسیار دشوار خواهد شد. همچنین تمام موارد تمرینی شامل حرکات پایه، حروف کوچک و بزرگ و اعداد و علائم بر روی دفتر به صورت کمرنگ طراحی شده اند و شما میتوانید با خودکار بر روی آن تمرین کنید.

 

مجموعه برگه سرمشق کاپرپلیت خودکاری 2 (کلمه‌نویسی و متن‌نویسی)

مجموعه برگه تمرینی شماره 2 مخصوص تمرین اتصالات مهم و رایج حروف، اتصالات و در نهایت متن نویسی است. پس از اینکه تمرینات برگه سرمشق 1 را به اتمام رساندید می بایست تمرین بر روی این برگه ها را شروع کنید. در این برگه ها نیز موارد تمرینی به صورت کمرنگ شده هستند و شما میتوانید با خودکار بر روی آن تمرین کنید.

 

مجموعه برگه تمرینی خط کشی شده

این مجموعه شامل یک سری برگه است که دارای خط کشی مخصوص کاپرپلیت خودکاری است. خط کشی انجام شده بر روی این برگه ها منطبق با برگه های سرمشق و جزوه آموزش و دوره خوشنویسی است و شما به راحتی میتوانید حروف، کلمات و متن ها را با خودکار بر روی آن تمرین کنید.

دفترهای براش کالیگرافی

براش کالیگرافی (Brush Calligraphy) یا براش لترینگ (Brush Lettering) یکی از سبک های بسیار جذاب و خاص در خوشنویسی انگلیسی محسوب میشود. همانطور که از نام آن پیدا است این سبک از خوشنویسی معمولا با ماژیک های براش (مثل ماژیک های براش پنتل) نوشته میشود. فانتزی بودن این خط یکی از ویژگی های خاص این سبک به شما میرود. در این سبک خبری از قوانین و ضوابط سخت و سفت خوشنویسی نیست و نقش ابتکار و خلاقیت هنرجو در آن بیشتر از دیگر سبک ها است.

نمونه ای از خط براش کالیگرافی

نمونه ای از خط براش کالیگرافی

دفتر های براش کالیگرافی شامل یک عدد دفتر براش شامل آموزش و سرمشق و یک عدد مجموعه برگه تمرینی است. به کمک همین دو دفتر میتوانید تمرین های براش کالیگرافی را انجام دهید و آموزش های لازم را دریافت کنید. در ویدیو زیر تمام دفتر های براش کالیگرافی را میتوانید مشاهده بفرمایید. جهت خرید دفتر ها و جزوه های خوشنویسی انگلیسی لطفا به بخش فروشگاه سایت سر بزنید.

 

جزوه آموزش و سرمشق براش کالیگرافی

این دفتر برای آموزش و تمرین براش کالیگرافی است. به کمک این دفتر میتوانید آموزش های لازم را ببینید و همچنین تمامی تمرینات لازم شامل حرکات پایه، حروف کوچک و بزرگ و کلمه نویسی و متن نویسی را انجام دهید. بهترین ماژیک برای تمرین و خوشنویسی بر روی این دفترها ماژیک های براش پنتل است.

 

برگه تمرین براش کالیگرافی

این مجموعه شامل یک سری برگه خط کشی شده است که شما میتوانید از آن ها برای تمرین خوشنویسی به سبک براش کالیگرافی استفاده کنید.

 

لینک خرید تمام جزوات خط براش کالیگرافی

 

 

 

دفترهای ایتالیک

ایتالیک (Italic) یکی از سبک های پرطرفدار در خوشنویسی لاتین به شمار میرود و در اکثر کشورهای دنیا کاملا شناخته شده و رایج است. در سبک ایتالیک از نوک های فلزی سرتخت و یا قلم های پارالل پایلوت برای نوشتن آن استفاده میشود. فرم حروف در خط ایتالیک کمی مایل هستند و به صورتی در کنار هم قرار میگیرند که خوانایی فوق العاده ای به متن میدهد. در کل ایتالیک یکی از خواناترین سبک های خوشنویسی انگلیسی است که معمولا با قلم و مرکب نوشته میشود.

نمونه ای از خط ایتالیک

نمونه ای از خط ایتالیک

دفترهای ایتالیک شامل جزوه آموزش ، دفتر سرمشق در مقیاس های مختلف و همچنین برگه تمرین در مقیاس های مختلف است که در ادامه هر یک را توضیح خواهم داد. در ویدیو زیر تمام دفترهای ایتالیک را میتوانید مشاهده بفرمایید. جهت خرید دفتر ها و جزوه های خوشنویسی انگلیسی لطفا به بخش فروشگاه سایت سر بزنید.

 

جزوه آموزش ایتالیک

جزوه آموزش برای یادگیری قوانین ابتدایی و اصلی خط ایتالیک، آموزش حرکات پایه، آموزش حروف کوچک و بزرگ و اعداد و علائم و همچنین نکات کلمه نویسی و متن نویسی می باشد. این جزوه برای تمام عزیزانی که تمایل به یادگیری خوشنویسی به سبک ایتالیک دارند ضروری است.

دفتر سرمشق ایتالیک

دفتر سرمشق که در دو سایز مختلف قابل خریداری است که برای تمرین خوشنویسی ایتالیک با نوک فلزی و یا قلم پارالل پایلوت مناسب است. در دفترهای سرمشق موارد تمرینی به صورت کمرنگ شده طراحی شده اند تا شما بتوانید به طور اصولی بر روی آن ها تمرین کنید. لازم به ذکر است دفترهای سرمشق دارای کاغذ های ضخیم هستند که باعث میشود تمرین با نوک فلزی و مرکب بر روی آن میسر شود.

 

برگه های تمرینی ایتالیک

مجموعه برگه های تمرینی شامل یک سری برگه خط کشی برای تمرین خط ایتالیک هستند که در دو مقیاس مختلف قابل خریداری است. از این برگه ها میتوانید برای تمرین حروف، کلمات و متون به سبک ایتالیک استفاده کنید.

 

لینک خرید تمام جزوات خط ایتالیک

 

 

 

دفترهای گوتیک

خط گوتیک (Gothic) یکی از اصیل ترین، قدیمی ترین و زیباتری خطوط خوشنویسی لاتین است و در سطح بین المللی کاملا شناخته شده می باشد. افراد بسیار زیادی به خوشنویسی گوتیک علاقه دارند چرا که علاوه بر متن ها از آن میتوان برای تایپوگرافی، خوشنویسی تیترها و عناوین نیز استفاده کرد. اگر شما هم به خط گوتیک علاقه مند هستید میتوانید دفترهای آن را تهیه کنید و به صورت خودآموز آموزش ببینید.

نمونه ای از خط گوتیک

نمونه ای از خط گوتیک

دفترهای گوتیک شامل جزوه آموزشی، دفتر سرمشق در مقیاس های مختلف و همچنین برگه تمرین در مقیاس های مختلف است که در ادامه هر یک را توضیح خواهم داد. در ویدیو زیر تمام دفترهای گوتیک را میتوانید مشاهده بفرمایید.

 

جزوه آموزش گوتیک

جزوه آموزش برای یادگیری قوانین ابتدایی و اصلی خط ایتالیک، آموزش حرکات پایه، آموزش حروف کوچک و بزرگ و اعداد و علائم و همچنین نکات کلمه نویسی و متن نویسی می باشد. این جزوه برای تمام عزیزانی که تمایل به یادگیری خوشنویسی به سبک گوتیک دارند ضروری است.

دفتر سرمشق گوتیک

دفتر سرمشق که در سه سایز مختلف قابل خریداری است که برای تمرین خوشنویسی گوتیک با نوک فلزی و یا قلم پارالل پایلوت مناسب است. در دفترهای سرمشق موارد تمرینی به صورت کمرنگ شده طراحی شده اند تا شما بتوانید به طور اصولی بر روی آن ها تمرین کنید. لازم به ذکر است دفترهای سرمشق دارای کاغذ های ضخیم هستند که باعث میشود تمرین با نوک فلزی و مرکب بر روی آن میسر شود.

 

برگه های تمرینی گوتیک

مجموعه برگه های تمرینی شامل یک سری برگه خط کشی برای تمرین خط گوتیک هستند که در دو مقیاس مختلف قابل خریداری است. از این برگه ها میتوانید برای تمرین حروف، کلمات و متون به سبک گوتیک استفاده کنید.

 

لینک خرید تمام جزوات خط گوتیک

 

 

 

دفترهای فلوریشینگ پیوسته نویسی

فلوریشینگ (Flourishing) در خوشنویسی به معنای اضافه کردن تزئینات به نوشته است. تقریبا هر سبکی از خوشنویسی تزئینات مخصوص به خود با شکل و شمال منحصر به فرد دارد. بدین ترتیب فلوریشینگ پیوسته نویسی مربوط به طرح ها و حالت های مختلف تزئینی است که به خط پیوسته یا همان هندرایتینگ اضافه میشود. به کمک طرح های مختلف تزئینی میتوانید حروف، کلمات و متن های زیباتری را خوشنویسی کنید. جهت آشنایی کامل با فلوریشینگ لطفا مقاله “فلوریشینگ چیست و چطور یاد بگیریم؟” را مطالعه بفرمایید.

دفترهای فلوریشینگ پیوسته نویسی شامل جزوه آموزشی، دفتر سرمشق، برگه های تمرین و دفترهای +50 حروف بزرگ تزئینی است که در مجموع 5 عدد می باشد. هر یک را در ادامه توضیح خواهم داد. جهت خرید دفتر ها و جزوات خوشنویسی انگلیسی لطفا به بخش فروشگاه سایت سر بزنید.

 

دفتر آموزش فلوریشینگ پیوسته نویسی

در جزوه آموزش فلوریشینگ پیوسته نویسی تمام نکات اولیه و قوانین اصلی فلوریشینگ به همراه حروف کوچک و بزرگ تزئینی، حرکات تزئینی بالارونده و پایین رونده و همچنین کلمات تزئین شده به شما آموزش داده شده است. این جزوه به صورت خودآموز آماده شده است و داشتن آن برای همه علاقه مندان کاملا ضروری است.

دفتر سرمشق فلوریشینگ پیوسته نویسی

دفتر سرمشق فلوریشینگ پیوسته نویسی ویژه تمرین حروف کوچک و بزرگ و کلمات تزئینی است. در این دفتر تمام حروف کوچک و بزرگ، حروف بالارونده و پایین رونده و همچنین کلمات تزئینی مختلف به صورت کمرنگ شده طراحی شده اند تا شما بتوانید با خودکار و مداد بر روی آن ها تمرین کنید.

 

دفتر سرمشق و تمرینی +50 حرف بزرگ تزئینی

این دفتر شامل حروف بزرگ تزئینی در اشکال مختلف است. در این دفتر شما میتوانید به ازای هر حرف بزرگ، بیش از 50 مدل تزئینی مختلف یاد بگیرید و تمرین کنید.

 

برگه تمرینی فلوریشینگ پیوسته نویسی

مجموعه برگه های تمرینی شامل یک سری برگه خط کشی برای تمرین فلوریشینگ پیوسته نویسی هستند.

 

لینک خرید تمام جزوات فلوریشینگ پیوسته نویسی

 

 

 

دفترهای فلوریشینگ کاپرپلیت

همانند پیوسته نویسی، کاپرپلیت نیز دارای تزئینات و فلوریشینگ می باشد. فلوریشینگ کاپرپلیت به معنی اضافه کردن خطوط تزئینی مختلف به خط کاپرپلیت است. به کمک خطوط و طرح های مختلف میتوانید حروف، کلمات و متن های زیباتری را خوشنویسی کنید.

فلوریشینگ چیست و چطور یاد بگیریم؟

نمونه ای از فلوریشینگ کاپرپلیت

دفترهای فلوریشینگ کاپرپلیت شامل جزوه آموزشی، دفتر سرمشق، برگه های تمرین و دفترهای 32 حروف بزرگ تزئینی است که در مجموع 5 عدد می باشد. هر یک را در ادامه توضیح خواهم داد.

دفتر آموزش فلوریشینگ کاپرپلیت

در جزوه آموزش فلوریشینگ کاپرپلیت تمام نکات اولیه و قوانین اصلی فلوریشینگ به همراه حروف کوچک و بزرگ تزئینی، حرکات ابتدایی و انتهایی حروف، طرح های تزئینی حروفی که در در کنار یکدیگر قرار میگیرند، حروف بالارونده و پایین رونده و همچنین کلمات تزئین شده متنوع به شما آموزش داده شده است. این جزوه به صورت خودآموز آماده شده است و داشتن آن برای همه علاقه مندان و هنرجویان کاملا ضروری است.

 

دفتر سرمشق فلوریشینگ کاپرپلیت

دفتر سرمشق ویژه تمرین حروف کوچک و بزرگ و کلمات تزئینی است. در این دفتر تمام حروف کوچک و بزرگ و کلمات تزئینی مختلف به صورت کمرنگ شده طراحی شده اند تا شما بتوانید با نوک فلزی و مرکب بر روی آن ها تمرین کنید. تمام تمرین هایی که در دفتر آموزش فلوریشینگ کاپرپلیت لازم است داشته باشید را به کمک این دفتر میتوانید انجام دهید.

 

دفتر سرمشق و تمرینی 32 حرف بزرگ تزئینی

در این دفتر 32 حرف بزرگ تزئینی به شما آموزش داده شده است. یعنی به ازای هر حرف بزرگ 32 طرح مختلف یاد خواهید گرفت که میتوانید آن ها را در متن ها و نوشته های خود به کار ببرید. مجموعا 832 طرح مختلف تزئینی حروف بزرگ در این دفتر آموزش داده شده است که میتوانند بسیار الهام بخش باشند. دفتر تمرینی آن نیز برای تمرین حروف بزرگ تزئینی با نوک فلزی قابل استفاده است.

 

برگه تمرینی فلوریشینگ کاپرپلیت

مجموعه برگه های تمرینی شامل یک سری برگه خط کشی برای تمرین فلوریشینگ کاپرپلیت هستند.

 

لینک خرید تمام جزوات فلوریشینگ کاپرپلیت

 

 

 

دفتر های خوشنویسی انگلیسی بیشترین نقش را در یادگیری خط و تسلط بر آن دارند چرا که به کمک آن ها هم میتوانید آموزش های لازم را دریافت کنید و هم میتوانید بر روی آن ها بنویسید و تمرین کنید. بنابراین اگر شما هم به خوشنویسی انگلیسی علاقه مند هستید پیشنهاد میکنم حتما دفترهای مربوط به سبک مورد علاقه خود را تهیه کنید.

1 دیدگاه در “دفتر های تمرینی و سرمشق و آموزش خوشنویسی انگلیسی + فیلم

  1. محمدی پور گفت:

    ممنون از مطلب مفیدتان این دفترها رو حتما تهیه میکنم. هندرایتینگ رو خیلی دوست دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه *