آموزش و فروش تخصصی ابزار خوشنویسی انگلیسی

بیشتر بدانید در مورد

کانون خوشنویسی انگلیسی

خوشنویسی یکی از هنرهای بسیار پرطرفدار و محبوب در تمامی نقاط دنیا به حساب می‌آید. با این که هنر خوشنویسی تقریباً در تمام فرهنگ‌ها به چشم می‌خورد اما در سرزمین‌های اسلامی و به خصوص  ایران اهمیت بسیاری در میان هنرهای بصری دارد. خوشنویسان همانند پیام‌رسان‌هایی هستند که پیام‌های خود را با کمک تابلوها و آثارشان به مردم منتقل می‌کنند. خوشنویسی در هر سرزمین دارای سبک های گوناگونی است و معمولا صرفا افرادی که در آن سرزمین زندگی می‌کنند می‌توانند با آن سبک ها ارتباط برقرار کنند.

با توجه به این که زبان انگلیسی به عنوان زبان بین‌المللی و یک روش ارتباطی بسیار قوی محسوب می‌شود، یادگیری آن برای تمام افرادی که قصد برقراری ارتباط با دنیا را دارند کاملا ضروری است. در رابطه با خوشنویسی نیز این موضوع صادق است و تمام خوشنویسانی که قصد رساندن پیام و مفهومی را به صورت بین‌المللی دارند باید بتوانند خوشنویسی را به سبکی اجرا کنند که بتواند با تمامی مردم دنیا ارتباط برقرار کند. خوشنویسی غربی دارای سبک‌هایی است که توسط اکثر فرهنگ‌ها و در تقریبا تمامی سرزمین‌ها پذیرفته شده است. سبک‌هایی مثل کاپرپلیت، گوتیک، ایتالیک و … از جمله سبک های بسیار پرطرفدار در دنیا است که هم زیبایی فوق العاده بالایی دارند و هم قابل خواندن و جذاب هستند. بنابراین هر خوشنویسی برای اینکه بتواند آثار خود را به یک پیام‌رسان بین المللی تجهیز کند باید از خوشنویسی انگلیسی استفاده کند.

خط ایتالیک

خوشنویسی انگلیسی در ایران نیز طرفداران بسیار زیادی دارد اما متاسفانه علاقه‌مندان به این رشته تا چند سال پیش به دلیل موجود نبودن ابزار خوشنویسی انگلیسی امکان پیشرفت زیادی برایشان وجود نداشت. به دلیل این که خوشنویسی انگلیسی یک هنر مبهم و ناآشنا در بین فروشندگان تصور می‌شد، خرید و فروش ابزار خوشنویسی انگلیسی یک ریسک بزرگ برای آن ها بود و هیچکدام تمایلی به این حوزه نداشتند. به همین خاطر هنرجویان و علاقه مندان به خوشنویسی انگلیسی با کمبود شدید ابزار رو به رو بودند.

کانون خوشنویسی انگلیسی به مدیریت اسماعیل بیگدلی به هدف رفع تمامی نیازهای علاقه‌مندان به خوشنویسی انگلیسی در تیرماه سال 1398 فعالیت خود را آغاز کرد. تنها هدف کانون خوشنویسی انگلیسی این است که هیچ علاقه‌مندی به خوشنویسی انگلیسی در هیچ نقطه‌ای از این کره خاکی وجود نداشته باشد که به هر دلیلی از آموزش این هنر زیبا بی‌بهره بماند. ما همه خوب می‌دانیم که برای یادگیری هرچیزی در بالاترین کیفیت آن به ابزار بسیار باکیفیتی نیاز است. به همین دلیل سعی کرده‌ایم بهترین محصولات و ابزار خوشنویسی لاتین را از سراسر دنیا و از بهترین شرکت‌های تولیدکننده دنیا وارد کشور کنیم تا هیچ هنرجویی در ایران به دلیل کمبود ابزار باکیفیت از آموزش هنر زیبای خوشنویسی لاتین بی‌نصیب نشود و یا کیفیت یادگیری او کاهش نیابد. برای این کار با کارخانه ها و تولیدکنندگان بسیار زیادی مکاتبه کرده‌ایم، محصولات بسیار زیادی را تست و بررسی کرده‌ایم، هزینه های هنگفتی را به واسطه‌ها و به عنوان مالیات و هزینه های گمرک و حمل و نقل صرف کرده‌ایم، افراد بسیار زیادی در سراسر دنیا در این کار با ما همکاری دارند و از زمانی که محصولی خریداری می‌شود تا زمانی که در دسترس شما عزیزان قرار می‌گیرد زمان و هزینه بسیار زیادی مصرف می‌شود. تمام این فعالیت ها تنها و تنها برای این است که آب در دل شما عزیزان هنرمند تکان نخورد و شما بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن به بهترین ابزار دسترسی داشته باشید.

تاکنون افراد بسیار زیادی از سایت فروشگاهی کانون خوشنویسی انگلیسی ثبت سفارش کرده‌اند و بسیار خوشحالیم که توانسته‌ایم مورد اعتماد عزیزان هنرمند کشورمان باشیم. امیدوارم همیشه بتوانیم با ارائه خدمات باکیفیت در حوزه ابزار و آموزش خوشنویسی انگلیسی شما عزیزان را به بهترین شکل همراهی کنیم. از همه شما عزیزان خواهش‌مندیم به ما کمک کنید تا سرعت پیشرفت خود را افزایش داده و در جهت رفع نیازهای شما اولین و سریع ترین باشیم.

در حال به روزرسانی…
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
فروش ویژه آغاز شد😍😍😍 (تنها تا سه‌شنبه 13 آبان ماه)ورود به بخش فروش ویژه
+ +