فیلم های آموزشی

خوشنویسی کلمه white به سبک پیوسته نویسی + فیلم

writing-word-white-in-cursive-handwriting

سلام به دوستان هنرمند عزیز و هنرمندم. قصد دارم  کلمه white به سبک پیوسته نویسی خوشنویسی کنم. برای خوشنویسی کلمه white از:

استفاده شده.

شما هم برای این که خط خودتون رو مثل خودتون زیبا کنید تنها به یک خودکار و یک کاغذ نیاز دارید. پس همین الان تصمیم بگیرید و شروع به یادگیری خوشنویسی انگلیسی کنید. ما هم همراه شما هستیم. 

برای مشاهده و دانلود فیلم  کلیک کنید.

اگر کیفیت ویدیو کمی پایینه واقعا به بزرگواری خودتون ببخشید منو. حتما سعی می کنم در آینده فیلم های با کیفیت تری رو ضبط کنم. به دلیل این که این فیلم ها رو بنده در ابتدا در شبکه های اجتماعی (اینستاگرام و تلگرام) منتشر کردم ممکنه که کمی کیفیت فیلم پایین اومده باشه. اما حتما سعی می کنم در آینده کلی ویدیو آموزشی با کیفیت تو سایت بذارم.

اگر قصد شروع یادگیری خوشنویسی انگلیسی رو دارید اما واقعا نمی دونید که باید از کجا شروع کنید حتما این پست رو از مطالعه کنید. در این پست تمام منابع اصلی رو برای یادگیری خوشنویسی لاتین بررسی کردیم.

در هر صورت خوشنویسی انگلیسی به سبک پیوسته نویسی خیلی میتونه براتون کاربردی و لذت بخش باشه.

[vc_row url=”url:https%3A%2F%2Flatincs.com%2Fenglish-calligraphy-resources%2F|title:%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9%20%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%20%D8%AE%D9%88%D8%B4%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%20%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C||”][vc_column][mpc_callout title_font_color=”#535353″ title_font_size=”22″ title_font_line_height=”1.3″ title_font_transform=”uppercase” title_font_align=”right” title=”منابع یادگیری خوشنویسی انگلیسی” title_margin_divider=”true” title_margin_css=”margin-top:5px;margin-bottom:5px;” content_width=”100″ content_font_color=”#868686″ content_font_size=”17″ content_font_line_height=”1.5″ content_font_align=”right” content_margin_divider=”true” content_margin_css=”margin-top:0px;margin-bottom:0px;” icon=”el el-chevron-left” icon_color=”#df5461″ icon_size=”50″ icon_padding_divider=”true” icon_margin_divider=”true” background_color=”#f7f7f7″ border_divider=”true” border_css=”border-top:15px;border-right:0px;border-bottom:0px;border-color:#df5461;border-style:solid;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:40px;padding-right:30px;padding-bottom:40px;padding-left:30px;” mpc_button__url=”|title:Link||” mpc_button__font_color=”#f7f7f7″ mpc_button__font_size=”16″ mpc_button__font_transform=”uppercase” mpc_button__font_align=”center” mpc_button__title=”مشاهده” mpc_button__background_color=”#75cdde” mpc_button__border_css=”border-width:2px;border-color:#75cdde;border-style:solid;border-radius:0px;” mpc_button__padding_divider=”true” mpc_button__padding_css=”padding-top:12px;padding-right:30px;padding-bottom:12px;padding-left:30px;” mpc_button__margin_divider=”true” mpc_button__margin_css=”margin-right:40px;” mpc_button__hover_font_color=”#75cdde” mpc_button__hover_background_color=”#f7f7f7″ mpc_button__hover_background_effect=”expand-diagonal_left” mpc_divider__disable=”true” mpc_divider__width=”10″ mpc_divider__lines_color=”#f7f7f7″ mpc_divider__lines_weight=”2″ mpc_divider__margin_divider=”true” mpc_divider__margin_css=”margin-bottom:-10px;”]چه منابعی رو باید برای شروع یادگیری خوشنویسی انگلیسی استفاده کنیم؟[/mpc_callout][/vc_column][/vc_row]

از این که فیلم خوشنویسی کلمه white رو به سبک پیوسته نویسی انگلیسی مشاهده کردین خیلی خیلی ممنونم.

در صورتی که قصد دارید ابزار مربوط به خوشنویسی انگلیسی رو تهیه کنید سری به فروشگاه ابزار بزنید. در این فروشگاه تمامی ابزار لازم برای شروع به آموزش خوشنویسی لاتین رو میتونید تهیه کنید. این فروشگاه تخصصی ترین و کامل ترین فروشگاه در حوزه خوشنویسی انگلیسیه که شما رو واقعا بی نیاز میکنه. 

باز هم ممنونم از این که حوصله کردین و نگاهتون رو تقدیم بنده کردین. همیشه سعی کنید نظر خودتون رو برام ارسال کنید تا بیشتر با شما آشنا بشم و مشکلات و چالش هایی رو که شما در این زمینه باهاش رو به رو هستین رو درک کنم و تا جایی که بتونم ، تا جایی که دانش و تجربه بهم اجازه میده شما رو راهنمایی کنم.

بار ها و بارها تاکید کردم که این سایت متعلق به خود شماست. مسیر حرکت این سایت باید و باید هم مسیر شما باشه. بنابراین در جهت بهبود و پیشرفت سایت لطفا پیشنهادات محترمتون رو برامون ارسال کنید.

[vc_row][vc_column][gravityform id=”6″ title=”true” description=”true” ajax=”false”][/vc_column][/vc_row]

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *