آموزش خوشنویسی حروف

آموزش حرف z به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

سلام به دوستان عزیز و پر تلاش و هنرمند. امیدوارم خیلی خیلی حالتون خوب باشه و هر کجا که هستین شاد و خندون باشید. خیلی خوشحالم از این که بالاخره رسیدیم به آخرین حرف از حرف پیوسته نویسی انگلیسی. قطعا شمایی که با تمرین و تلاش زیاد این آموزش رو دنبال کردین پیشرفت زیادی در خوشنویسی انگلیسی و دست خط تون شاهد بودین و بنده از این بابت خیلی خیلی خوشحالم. خوب بریم آموزش حرف z به سبک پیوسته نویسی انگلیسی رو هم با هم آموزش ببینیم.

مثل همیشه به نکات زیر توجه کنید:

  1. زاویه خط ۶۰ درجه و زاویه ربط ۴۵ درجه است.
  2. برای خط کشی میتونید از اندازه ۲،۲،۲،۳ استفاده کنید. یعنی فاصله خطوط میانی و خطوط بالایی ۲ میلی متر و فاصله خطوط پایینی ۳ میلی متر باشد.
  3. شما میتونید برای تمرین و آموزش پیوسته نویسی از دفتر های تمرینی و آموزشی پیوسته نویسی انگلیسی استفاده کنید. (به فروشگاه سایت مراجعه کنید)
  4. و همچنین پیشنهاد میکنم برای پیوسته نویسی از خودکارهای خیلی با کیفیت pilot g2 استفاده کنید. (به فروشگاه سایت مراجعه کنید) . ضمنا حرف z در تصویر پایین به کمک خودکار pilot g2 خوشنویسی شده.

برای خوشنویسی حرف z خواهش میکنم به تصویر زیر خوب دقت کنید.

آموزش حرف z به سبک پیوسته نویسی انگلیسی
آموزش حرف z به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

آموزش حرف z به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

  1. از روی خط پایه با ایجاد یک قوس بسیار ملایم به سمت خط پایه حرکت کنید.
  2. روی خط میانه یک گره ایجاد کنید و با ایجاد یک شکم همانند تصویر گره بعدی را با یک فاصله از گره اول ایجاد کنید.
  3. به سمت خط پایه حرکت کنید و دوباره یک گره روی خط ایجاد کنید.
  4. با ایجاد یک قوس مشابه تصویر بالا و بعد از دور زدن روی خط فرود ادامه بدین.

دوستان عزیز ممکنه حرف z یه مقدار فرمش براتون نا آشنا باشه. اما با کمی تمرین خیلی زود براتون عادی و آسون میشه. من بهش میگم غول مرحله آخر! اگه شما این غول رو شکست بدین موفق شدین این مسیر رو به پایان برسونید.

دوستان عزیز سعی کنید تا به تسلط کامل نرسیدین مرتبا به تصویر و فرم حروف خوب توجه کنید. پیشنهاد میکنم برای تمرین موثرتر این صفحه سایت رو باز نگه دارید و مرتبا تصویر حرف z رو با دقت بسیار زیاد مشاهده و تمرین خودتون رو باهاش مقایسه کنید. حتما قبل از یادگیری حرف بعدی، ۵۰۰ بار از روی حرف z تمرین و خوشنویسی کنید و کارتون رو از طریق واتساپ برای بنده ارسال کنید تا بتونم کارتون رو ببینم و شما رو بیشتر راهنمایی کنم.

[vc_row][vc_column][mpc_callout preset=”mpc_preset_26″ title_font_color=”#535353″ title_font_size=”22″ title_font_line_height=”1.3″ title_font_align=”right” title=”ارسال تمرینات از طریق واتساپ” title_margin_divider=”true” title_margin_css=”margin-top:5px;margin-bottom:5px;” content_width=”100″ content_font_color=”#868686″ content_font_size=”17″ content_font_line_height=”1″ content_font_align=”right” content_margin_divider=”true” content_margin_css=”margin-top:0px;margin-bottom:0px;” icon=”icnm icnm-whatsapp” icon_color=”#25d366″ icon_size=”50″ icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-right:20px;” icon_margin_divider=”true” background_color=”#f7f7f7″ border_divider=”true” border_css=”border-right:5px;border-color:#25d366;border-style:solid;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:10px;padding-right:10px;padding-bottom:10px;padding-left:10px;” mpc_button__url=”url:https%3A%2F%2Fwa.me%2F989227078608|title:%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9%20%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D9%BE|target:%20_blank|” mpc_button__font_color=”#f7f7f7″ mpc_button__font_size=”16″ mpc_button__font_transform=”uppercase” mpc_button__title=”ورود به واتساپ” mpc_button__background_color=”#25d366″ mpc_button__border_css=”border-width:2px;border-color:#25d366;border-style:solid;border-radius:0px;” mpc_button__padding_divider=”true” mpc_button__padding_css=”padding-top:12px;padding-right:30px;padding-bottom:12px;padding-left:30px;” mpc_button__margin_divider=”true” mpc_button__margin_css=”margin-right:40px;” mpc_button__hover_font_color=”#75cdde” mpc_button__hover_background_color=”#f7f7f7″ mpc_button__hover_background_effect=”expand-diagonal_left” mpc_button__animation_loop_type=”callout.pulse” mpc_button__animation_loop_duration=”300″ mpc_button__animation_loop_delay=”550″ mpc_divider__disable=”true” mpc_divider__preset=”mpc_preset_2″ mpc_divider__width=”10″ mpc_divider__lines_color=”#f7f7f7″ mpc_divider__lines_weight=”2″ mpc_divider__margin_divider=”true” mpc_divider__margin_css=”margin-bottom:-10px;” mpc_ribbon__disable=”true” animation_in_type=”transition.fadeIn” animation_in_offset=”100″ animation_in_duration=”1000″ animation_in_delay=”0″]برای ارسال تمرینات و دریافت راهنمایی از طریق واتساپ با بنده در ارتباط باشید[/mpc_callout][/vc_column][/vc_row]

امیدوارم خوشنویسی حرف z رو هم با تمرین و صبر خوب آموزش دیده باشین و اگه کم و کسری در آموزش بنده بود عذرخواهی بنده رو پذیرا باشین. بنده یقین دارم اگه مرحله به مرحله و با تمرین و صبر و حوصله پیش برید به پیشرفت خیلی خوبی در خوشنویسی انگلیسی خواهید رسید.

 لطف کنید این چند حرف باقی مونده هم با جدیت بالا نمرین کنید تا به حول و قوه الهی این آموزش رو به خوبی تکمیل کرده باشیم. خیلی دوست دارم کمکتون کنم اگه با مشکلی مواجه شدین. بنابراین هر اتفاقی که در این مسیر برای شما افتاد بنده رو هم در جریان بگذارید.

 

حرف قبلی : آموزش حرف y به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

نکته مهم

دوستان عزیز لطفا توجه کنید در این آموزش تنها حروف پیوسته نویسی آموزش داده شده. برای داشتن یک دستخط خوب خیلی مهمه این حروف رو به شیوه اصولی و یک دست به هم متصل کنیم. بنابراین شما بعد از اتمام یادگیری فرم حروف پیوسته نویسی باید برید به سمت یادپیری جمله نویسی و متن نویسی به سبک پیوسته نویسی انگلیسی.

ان شاالله به زودی پکیج هایی آماده میشن که صفر تا صد پیوسته نویسی رو بهتون آموزش میده. اگه این آموزش رو خوب جدی بگیرید و تمرین روزانه داشته باشید بهتون پیشنهاد میکنم یکی از پکیج های صفر تا صد پیوسته نویسی رو تهیه کنید. واقعا حیفه که شمایی که تا به اینجا اومدین و فرم حروف رو به طور کامل آموزش دیدین از بقیه رقیب هاتون عقب بمونید.

بنابراین حتما به شما توصیه میکنم در مورد پکیج های صفر تا صد بیشتر تحقیق کیند و اگه به راهنمایی و مشاوره نیاز داشتین حتما حتما بنده رو مطلع کنید. هر چه که از دست بنده بر بیاد براتون انجام میدم و تا جایی که تجربه و دانشم بهم اجازه میده شما رو راهنمایی میکنم.

اگه نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتین حتما شماره تماس تون رو از طریق فرم زیر برای بنده ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرم. و یا اگر پیشنهادی در مورد آموزش حرف z به سبک پیوسته نویسی انگلیسی و یا خوشنویسی انگلیسی دارید حتما نظرتون رو برای بنده ارسال کنید. 

[vc_row][vc_column][gravityform id=”6″ title=”true” description=”true” ajax=”false”][/vc_column][/vc_row]

ارادتمند شما

اسماعیل بیگدلیبازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *