آموزش خوشنویسی حروف

آموزش حرف x به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

سلام به دوستان هنرمند و عزیز. خیلی خیلی خیلی خوشحالم از اینکه میبینم شما در این آموزش بنده رو همراهی کردین و با تمرین و تلاشی که داشتین به پیشرفت خیلی خوبی در خوشنویسی انگلیسی رسیدین و دستخط تون رو خیلی خیلی زیباتر کردین. خواهش میکنم این سه حرف باقی مونده رو هم همراه بنده باشید تا این آموزش رو در کنار هم تکمیل کنیم. خوب اگه موافقید آموزش حرف x به سبک پیوسته نویسی انگلیسی رو شروع میکنیم.

خواهش میکنم قبل شروع آموزش خوشنویسی حرف x به نکات زیر توجه کنید:

  1. زاویه خط ۶۰ درجه و زاویه ربط ۴۵ درجه است.
  2. برای خط کشی میتونید از اندازه ۲،۲،۲،۳ استفاده کنید. یعنی فاصله خطوط میانی و خطوط بالایی ۲ میلی متر و فاصله خطوط پایینی ۳ میلی متر باشد.
  3. شما میتونید برای تمرین و آموزش پیوسته نویسی از دفتر های تمرینی و آموزشی پیوسته نویسی انگلیسی استفاده کنید. (به فروشگاه سایت مراجعه کنید)
  4. و همچنین پیشنهاد میکنم برای پیوسته نویسی از خودکارهای خیلی با کیفیت pilot g2 استفاده کنید. (به فروشگاه سایت مراجعه کنید) . ضمنا حرف x در تصویر پایین به کمک خودکار pilot g2 خوشنویسی شده.

خوب به تصویر زیر دقت کنید.

آموزش حرف x به سبک پیوسته نویسی انگلیسی
آموزش حرف x به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

آموزش حرف x به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

  1. از کمی پایین تر از خط میانه شروع کنید و به سمت خط میانه حرکت کنید.
  2. روی خط میانه دور بزنید و با در نظر گرفتن زاویه ربط به خط پایه برسید.
  3. بدون هیچ انحرافی و حفظ زاویه ربط به خط میانه برگردین.
  4. دوباره به سمت خط پایه حرکت کنید. روی خط دور بزنید و با زاویه ربط ادامه بدین.

همون طور که در تصویر بالا هم مشاهده میکنید در حرف x تماما از خط ربط کمک گرفته میشه.

دوستان عزیز سعی کنید تا به تسلط کامل نرسیدین مرتبا به تصویر و فرم حروف خوب توجه کنید. پیشنهاد میکنم برای تمرین موثرتر این صفحه سایت رو باز نگه دارید و مرتبا تصویر حرف w رو با دقت بسیار زیاد مشاهده و تمرین خودتون رو باهاش مقایسه کنید. حتما قبل از یادگیری حرف بعدی، ۵۰۰ بار از روی حرف w تمرین و خوشنویسی کنید و کارتون رو از طریق واتساپ برای بنده ارسال کنید تا بتونم کارتون رو ببینم و شما رو بیشتر راهنمایی کنم.

[vc_row][vc_column][mpc_callout preset=”mpc_preset_26″ title_font_color=”#535353″ title_font_size=”22″ title_font_line_height=”1.3″ title_font_align=”right” title=”ارسال تمرینات از طریق واتساپ” title_margin_divider=”true” title_margin_css=”margin-top:5px;margin-bottom:5px;” content_width=”100″ content_font_color=”#868686″ content_font_size=”17″ content_font_line_height=”1″ content_font_align=”right” content_margin_divider=”true” content_margin_css=”margin-top:0px;margin-bottom:0px;” icon=”icnm icnm-whatsapp” icon_color=”#25d366″ icon_size=”50″ icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-right:20px;” icon_margin_divider=”true” background_color=”#f7f7f7″ border_divider=”true” border_css=”border-right:5px;border-color:#25d366;border-style:solid;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:10px;padding-right:10px;padding-bottom:10px;padding-left:10px;” mpc_button__url=”url:https%3A%2F%2Fwa.me%2F989227078608|title:%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9%20%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D9%BE|target:%20_blank|” mpc_button__font_color=”#f7f7f7″ mpc_button__font_size=”16″ mpc_button__font_transform=”uppercase” mpc_button__title=”ورود به واتساپ” mpc_button__background_color=”#25d366″ mpc_button__border_css=”border-width:2px;border-color:#25d366;border-style:solid;border-radius:0px;” mpc_button__padding_divider=”true” mpc_button__padding_css=”padding-top:12px;padding-right:30px;padding-bottom:12px;padding-left:30px;” mpc_button__margin_divider=”true” mpc_button__margin_css=”margin-right:40px;” mpc_button__hover_font_color=”#75cdde” mpc_button__hover_background_color=”#f7f7f7″ mpc_button__hover_background_effect=”expand-diagonal_left” mpc_button__animation_loop_type=”callout.pulse” mpc_button__animation_loop_duration=”300″ mpc_button__animation_loop_delay=”550″ mpc_divider__disable=”true” mpc_divider__preset=”mpc_preset_2″ mpc_divider__width=”10″ mpc_divider__lines_color=”#f7f7f7″ mpc_divider__lines_weight=”2″ mpc_divider__margin_divider=”true” mpc_divider__margin_css=”margin-bottom:-10px;” mpc_ribbon__disable=”true” animation_in_type=”transition.fadeIn” animation_in_offset=”100″ animation_in_duration=”1000″ animation_in_delay=”0″]برای ارسال تمرینات و دریافت راهنمایی از طریق واتساپ با بنده در ارتباط باشید[/mpc_callout][/vc_column][/vc_row]

امیدوارم خوشنویسی حرف x رو هم با تمرین و صبر خوب آموزش دیده باشین و اگه کم و کسری در آموزش بنده بود عذرخواهی بنده رو پذیرا باشین. بنده یقین دارم اگه مرحله به مرحله و با تمرین و صبر و حوصله پیش برید به پیشرفت خیلی خوبی در خوشنویسی انگلیسی خواهید رسید.

 لطف کنید این چند حرف باقی مونده هم با جدیت بالا نمرین کنید تا به حول و قوه الهی این آموزش رو به خوبی تکمیل کرده باشیم. خیلی دوست دارم کمکتون کنم اگه با مشکلی مواجه شدین. بنابراین هر اتفاقی که در این مسیر برای شما افتاد بنده رو هم در جریان بگذارید.

 

حرف قبلی : آموزش حرف w به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

حرف بعدی : آموزش حرف y به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

اگه نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتین حتما شماره تماس تون رو از طریق فرم زیر برای بنده ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرم. و یا اگر پیشنهادی در مورد آموزش حرف x به سبک پیوسته نویسی انگلیسی و یا خوشنویسی انگلیسی دارید حتما نظرتون رو برای بنده ارسال کنید. 

[vc_row][vc_column][gravityform id=”6″ title=”true” description=”true” ajax=”false”][/vc_column][/vc_row]

ارادتمند شما

اسماعیل بیگدلی

  

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *