آموزش خوشنویسی حروف

آموزش حرف s به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

سلام دوستان عزیزم. امیدوارم حالتون خوب باشه. در این جلسه هم قصد داریم یک حرف پر تکرار رو با هم آموزش ببینیم. اگه در مورد روند پیشرفتتون در خوشنویسی انگلیسی دچار مشکل شدین و یا احساس خوبی ندارید حتما این مورد را بنده در میون بذارید تا بتونم هر کاری از دستم بر اومد براتون انجام بدم. بنده هر کمکی که از دستم بر بیاد براتون انجام میدم اما این در صورتی اتفاق میفته که بدونم به کمک نیاز دارید. بنابراین حتما با بنده در ارتباط باشید. خوب بریم سراغ آموزش حرف s به سبک پیوسته نویسی انگلیسی.

بر اساس تحقیقاتی که در دیکشنری آکسفورد انجام شده حرف s هشتمین حرف پرتکرار زبان انگلیسیه که حدود ۵.۷۳ درصد از کل کلمات زبان انگلیسی رو تشکیل میده. بنابراین سعی کنید این حرف رو خیلی خیلی خوب تمرین کنید.

لطفا قبل از آموزش حرف s به نکات زیر توجه کنید:

  1. زاویه خط ۶۰ درجه و زاویه ربط ۴۵ درجه است.
  2. برای خط کشی میتونید از اندازه ۲،۲،۲،۳ استفاده کنید. یعنی فاصله خطوط میانی و خطوط بالایی ۲ میلی متر و فاصله خطوط پایینی ۳ میلی متر باشد.
  3. شما میتونید برای تمرین و آموزش پیوسته نویسی از دفتر های تمرینی و آموزشی پیوسته نویسی انگلیسی استفاده کنید. (به فروشگاه سایت مراجعه کنید)
  4. و همچنین پیشنهاد میکنم برای پیوسته نویسی از خودکارهای خیلی با کیفیت pilot g2 استفاده کنید. (به فروشگاه سایت مراجعه کنید) . ضمنا خوشنویسی حرف s در تصویر پایین به کمک خودکار pilot g2 انجام شده.

به تصویر زیر خوب دقت کنید.

آموزش حرف s به سبک پیوسته نویسی انگلیسی
آموزش حرف s به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

خوشنویسی حرف s به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

  1. از خط پایه شروع به حرکت کنید و هنگامی که خط میانه رو قطع کردین یک حلقه مشابه تصویر بالا بزنید.
  2. با زاویه کمی بیشتر از زاویه خط و با ایجاد یک انحنای ملایم به سمت خط پایه برگردین.
  3. روی خط پایه یک حلقه ایجاد کنید و با در نظر گرفتن زاویه ربط ادامه بدین.

دوستان ممکنه این فرم از حرف s کمی براتون نا آشنا و نا متعارف باشه. اما اصول نوشتن حرف r به همین شکله و شما با کمی تمرین به این فرم عادت خواهید کرد.

دوستان پیشنهاد میکنم برای تمرین موثرتر، این صفحه سایت رو حتما باز نگه دارید و مرتبا تصویر حرف s رو با دقت بسیار زیاد مشاهده و تمرین خودتون رو باهاش مقایسه کنید. حتما قبل از یادگیری حرف بعدی، ۵۰۰ بار یا بیشتر از روی حرف s تمرین و خوشنویسی کنید و کارتون رو از طریق واتساپ برای بنده ارسال کنید تا بتونم کارتون رو ببینم و شما رو بیشتر راهنمایی کنم.

[vc_row][vc_column][mpc_callout preset=”mpc_preset_26″ title_font_color=”#535353″ title_font_size=”22″ title_font_line_height=”1.3″ title_font_align=”right” title=”ارسال تمرینات از طریق واتساپ” title_margin_divider=”true” title_margin_css=”margin-top:5px;margin-bottom:5px;” content_width=”100″ content_font_color=”#868686″ content_font_size=”17″ content_font_line_height=”1″ content_font_align=”right” content_margin_divider=”true” content_margin_css=”margin-top:0px;margin-bottom:0px;” icon=”icnm icnm-whatsapp” icon_color=”#25d366″ icon_size=”50″ icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-right:20px;” icon_margin_divider=”true” background_color=”#f7f7f7″ border_divider=”true” border_css=”border-right:5px;border-color:#25d366;border-style:solid;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:10px;padding-right:10px;padding-bottom:10px;padding-left:10px;” mpc_button__url=”url:https%3A%2F%2Fwa.me%2F989227078608|title:%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9%20%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D9%BE|target:%20_blank|” mpc_button__font_color=”#f7f7f7″ mpc_button__font_size=”16″ mpc_button__font_transform=”uppercase” mpc_button__title=”ورود به واتساپ” mpc_button__background_color=”#25d366″ mpc_button__border_css=”border-width:2px;border-color:#25d366;border-style:solid;border-radius:0px;” mpc_button__padding_divider=”true” mpc_button__padding_css=”padding-top:12px;padding-right:30px;padding-bottom:12px;padding-left:30px;” mpc_button__margin_divider=”true” mpc_button__margin_css=”margin-right:40px;” mpc_button__hover_font_color=”#75cdde” mpc_button__hover_background_color=”#f7f7f7″ mpc_button__hover_background_effect=”expand-diagonal_left” mpc_button__animation_loop_type=”callout.pulse” mpc_button__animation_loop_duration=”300″ mpc_button__animation_loop_delay=”550″ mpc_divider__disable=”true” mpc_divider__preset=”mpc_preset_2″ mpc_divider__width=”10″ mpc_divider__lines_color=”#f7f7f7″ mpc_divider__lines_weight=”2″ mpc_divider__margin_divider=”true” mpc_divider__margin_css=”margin-bottom:-10px;” mpc_ribbon__disable=”true” animation_in_type=”transition.fadeIn” animation_in_offset=”100″ animation_in_duration=”1000″ animation_in_delay=”0″]برای ارسال تمرینات و دریافت راهنمایی از طریق واتساپ با بنده در ارتباط باشید[/mpc_callout][/vc_column][/vc_row]

امیدوارم خوشنویسی حرف s رو هم با تمرین و صبر خوب آموزش دیده باشین و اگه کم و کسری در آموزش بنده بود عذرخواهی بنده رو پذیرا باشین. بنده یقین دارم اگه مرحله به مرحله و با تمرین و صبر و حوصله پیش برید به پیشرفت خیلی خوبی در خوشنویسی انگلیسی خواهید رسید.

حرف قبلی : آموزش حرف r به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

حرف بعدی : آموزش حرف t به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

 

دوستان اگه نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتین حتما نام و شماره تماس تون رو از طریق فرم زیر برای بنده ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرم. و یا اگر پیشنهادی در مورد آموزش حرف s به سبک پیوسته نویسی انگلیسی و یا خوشنویسی انگلیسی دارید حتما نظرتون رو برای بنده ارسال کنید. 

[vc_row][vc_column][gravityform id=”6″ title=”true” description=”true” ajax=”false”][/vc_column][/vc_row]

ارادتمند شما

اسماعیل بیگدلیبازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *