آموزش خوشنویسی حروف

آموزش حرف r به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

سلام دوستان عزیز. امیدوارم خیلی خیلی حالتون خوب باشه و پر از انرژی و روحیه باشید. دوستان تا به اینجا کلی با حروف پیوسته نویسی آشنا شدین و این خیلی پیشرفت بزرگیه. تفاوت خیلی زیادی وجود داره بین اونی که آموزش های پیوسته نویسی رو جدی میگیره و اونی که هیچ تلاشی برای بهبود دستخطش نمیکنه. خواهش میکنم تا انتهای این آموزش بنده رو تنها نگذارید و قطعا در پایان این آموزش به پیشرفت قابل ملاحظه ای در خوشنویسی انگلیسی خواهید رسید. خوب اگه آماده اید بریم سراغ آموزش حرف بسیار پر تکرار r به سبک پیوسته نویسی انگلیسی.

بر اساس تحقیقاتی که در دیکشنری آکسفورد انجام شده حرف r سومین حرف پرتکرار زبان انگلیسیه که حدود ۷.۵۸ درصد از کل کلمات زبان انگلیسی رو تشکیل میده. بنابراین سعی کنید این حرف رو خیلی خیلی خوب تمرین کنید.

قبل از خوشنویسی حرف r به نکات زیر توجه کنید:

  1. زاویه خط ۶۰ درجه و زاویه ربط ۴۵ درجه است.
  2. برای خط کشی میتونید از اندازه ۲،۲،۲،۳ استفاده کنید. یعنی فاصله خطوط میانی و خطوط بالایی ۲ میلی متر و فاصله خطوط پایینی ۳ میلی متر باشد.
  3. شما میتونید برای تمرین و آموزش پیوسته نویسی از دفتر های تمرینی و آموزشی پیوسته نویسی انگلیسی استفاده کنید. (به فروشگاه سایت مراجعه کنید)
  4. و همچنین پیشنهاد میکنم برای پیوسته نویسی از خودکارهای خیلی با کیفیت pilot g2 استفاده کنید. (به فروشگاه سایت مراجعه کنید) . ضمنا خوشنویسی حرف r در تصویر پایین به کمک خودکار pilot g2 انجام شده.

به تصویر زیر خوب نگاه کنید.

آموزش حرف r به سبک پیوسته نویسی انگلیسی
آموزش حرف r به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

خوشنویسی حرف r به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

  1. از کمی پایین تر از خط میانه شروع کنید و با یک ایجاد یک گره روی خط میانه کمی به سمت راست حرکت کنید.
  2. با ایجاد یک قوس و حفظ زاویه خط به سمت خط پایه حرکت کنید.
  3. روی خط پایه دور بزنید و با در نظر گرفتن زاویه ربط ادامه بدین.

دوستان ممکنه این فرم از حرف r کمی براتون نا آشنا و نا متعارف باشه. اما اصول نوشتن حرف r به همین شکله و شما با کمی تمرین به این فرم عادت خواهید کرد.

دوستان پیشنهاد میکنم برای تمرین موثرتر، این صفحه سایت رو حتما باز نگه دارید و مرتبا تصویر حرف r رو با دقت بسیار زیاد مشاهده و تمرین خودتون رو باهاش مقایسه کنید. حتما قبل از یادگیری حرف بعدی، ۵۰۰ بار یا بیشتر از روی حرف r تمرین و خوشنویسی کنید و کارتون رو از طریق واتساپ برای بنده ارسال کنید تا بتونم کارتون رو ببینم و شما رو بیشتر راهنمایی کنم.

[vc_row][vc_column][mpc_callout preset=”mpc_preset_26″ title_font_color=”#535353″ title_font_size=”22″ title_font_line_height=”1.3″ title_font_align=”right” title=”ارسال تمرینات از طریق واتساپ” title_margin_divider=”true” title_margin_css=”margin-top:5px;margin-bottom:5px;” content_width=”100″ content_font_color=”#868686″ content_font_size=”17″ content_font_line_height=”1″ content_font_align=”right” content_margin_divider=”true” content_margin_css=”margin-top:0px;margin-bottom:0px;” icon=”icnm icnm-whatsapp” icon_color=”#25d366″ icon_size=”50″ icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-right:20px;” icon_margin_divider=”true” background_color=”#f7f7f7″ border_divider=”true” border_css=”border-right:5px;border-color:#25d366;border-style:solid;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:10px;padding-right:10px;padding-bottom:10px;padding-left:10px;” mpc_button__url=”url:https%3A%2F%2Fwa.me%2F989227078608|title:%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9%20%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D9%BE|target:%20_blank|” mpc_button__font_color=”#f7f7f7″ mpc_button__font_size=”16″ mpc_button__font_transform=”uppercase” mpc_button__title=”ورود به واتساپ” mpc_button__background_color=”#25d366″ mpc_button__border_css=”border-width:2px;border-color:#25d366;border-style:solid;border-radius:0px;” mpc_button__padding_divider=”true” mpc_button__padding_css=”padding-top:12px;padding-right:30px;padding-bottom:12px;padding-left:30px;” mpc_button__margin_divider=”true” mpc_button__margin_css=”margin-right:40px;” mpc_button__hover_font_color=”#75cdde” mpc_button__hover_background_color=”#f7f7f7″ mpc_button__hover_background_effect=”expand-diagonal_left” mpc_button__animation_loop_type=”callout.pulse” mpc_button__animation_loop_duration=”300″ mpc_button__animation_loop_delay=”550″ mpc_divider__disable=”true” mpc_divider__preset=”mpc_preset_2″ mpc_divider__width=”10″ mpc_divider__lines_color=”#f7f7f7″ mpc_divider__lines_weight=”2″ mpc_divider__margin_divider=”true” mpc_divider__margin_css=”margin-bottom:-10px;” mpc_ribbon__disable=”true” animation_in_type=”transition.fadeIn” animation_in_offset=”100″ animation_in_duration=”1000″ animation_in_delay=”0″]برای ارسال تمرینات و دریافت راهنمایی از طریق واتساپ با بنده در ارتباط باشید[/mpc_callout][/vc_column][/vc_row]

امیدوارم خوشنویسی حرف r رو هم با تمرین و صبر خوب آموزش دیده باشین و اگه کم و کسری در آموزش بنده بود عذرخواهی بنده رو پذیرا باشین. بنده یقین دارم اگه مرحله به مرحله و با تمرین و صبر و حوصله پیش برید به پیشرفت خیلی خوبی در خوشنویسی انگلیسی خواهید رسید.

حرف قبلی : آموزش حرف q به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

حرف بعدی : آموزش حرف s به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

 

دوستان اگه نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتین حتما نام و شماره تماس تون رو از طریق فرم زیر برای بنده ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرم. و یا اگر پیشنهادی در مورد آموزش حرف r به سبک پیوسته نویسی انگلیسی و یا خوشنویسی انگلیسی دارید حتما نظرتون رو برای بنده ارسال کنید. 

[vc_row][vc_column][gravityform id=”6″ title=”true” description=”true” ajax=”false”][/vc_column][/vc_row]

ارادتمند شما

اسماعیل بیگدلیبازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *