ورودثبت نام

آموزش و فروشگاه تخصصی خوشنویسی انگلیسی

آموزش حرف n به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

سلامی دوباره به دوستان عزیز و بزرگوار. تا به اینجا خوشنویسی نصف حروف انگلیسی رو با هم آموزش دیدیم و شما هم لطف کریدن و تمرین هاتون رو برای بنده ارسال کردین. یقین داشته باشین در آینده و تکمیل این آموزش دستخط لاتین بسیار زیبایی رو خواهید داشت و از دست خط بسیار زیباتون لذت خواهید برد. در ادامه با آموزش حرف n به سبک پیوسته نویسی انگلیسی همراه بنده باشید.

اما قبل شروع حرف n به نکات زیر توجه کنید:

  1. زاویه خط ۶۰ درجه و زاویه ربط ۴۵ درجه است.
  2. برای خط کشی میتونید از اندازه ۲،۲،۲،۳ استفاده کنید. یعنی فاصله خطوط میانی و خطوط بالایی ۲ میلی متر و فاصله خطوط پایینی ۳ میلی متر باشد.
  3. شما میتونید برای تمرین و آموزش پیوسته نویسی از دفتر های تمرینی و آموزشی پیوسته نویسی انگلیسی استفاده کنید. (به فروشگاه سایت مراجعه کنید)
  4. و همچنین پیشنهاد میکنم برای پیوسته نویسی از خودکارهای خیلی با کیفیت pilot g2 استفاده کنید. (به فروشگاه سایت مراجعه کنید) . ضمنا حرف n در تصویر پایین به کمک خودکار pilot g2 خوشنویسی شده.

برای شروع خوشنویسی حرف n خوب به تصویر زیر نگاه کنید.

آموزش حرف n به سبک پیوسته نویسی انگلیسی
آموزش حرف n به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

خوشنویسی حرف n به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

  1. مثل حرف m با زاویه ربط از کمی پایین تر از خط میانه شروع کنید و هنگامی که به خط میانه رسیدین دور بزنید.
  2. تا خط پایه امتداد بدین.
  3. دوباره به سمت خط میانه بروید و با ایجاد یک مارپیچ همانند تصویر ادامه بدین.

برای تمرین موثرتر این صفحه سایت رو حتما باز نگه دارید و مرتبا تصویر حرف n رو با دقت بسیار زیاد مشاهده و تمرین خودتون رو باهاش مقایسه کنید. حتما قبل از یادگیری حرف بعدی، ۵۰۰ بار یا بیشتر از روی حرف n تمرین و خوشنویسی کنید و کارتون رو از طریق واتساپ برای بنده ارسال کنید تا بتونم کارتون رو ببینم و شما رو بیشتر راهنمایی کنم.

ارسال تمرینات از طریق واتساپ

برای ارسال تمرینات و دریافت راهنمایی از طریق واتساپ با بنده در ارتباط باشید

امیدوارم خوشنویسی حرف n رو هم با تمرین و صبر خوب آموزش دیده باشین و اگه کم و کسری در آموزش بنده بود عذرخواهی بنده رو پذیرا باشین. بنده یقین دارم اگه مرحله به مرحله و با تمرین و صبر و حوصله پیش برید به پیشرفت خیلی خوبی در خوشنویسی انگلیسی خواهید رسید.

حرف قبلی : آموزش حرف m به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

حرف بعدی : آموزش حرف o به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

 

دوستان اگه نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتین حتما نام و شماره تماس تون رو از طریق فرم زیر برای بنده ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرم. و یا اگر پیشنهادی در مورد آموزش حرف n به سبک پیوسته نویسی انگلیسی و یا خوشنویسی انگلیسی دارید حتما نظرتون رو برای بنده ارسال کنید. 

به راهنمایی نیاز دارم

اگر به راهنمایی و مشاوره نیاز دارید و یا این که سوالی براتون پیش اومده حتما با شما تماس خواهیم گرفت.

ارادتمند شما

اسماعیل بیگدلیارسال یک نظر

ثبت نام کاربران

بازگردانی رمز عبور