ورودثبت نام

آموزش و فروشگاه تخصصی خوشنویسی انگلیسی

آموزش حرف j به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

سلام به دوستان عزیزم. امیدوارم حالتون خوب باشه و هر کجا که هستین سلامت باشید. خیلی حس خوبیه که ببینم هنرجویان پا به پای این آموزش دارن پیش میرن و خوشنویسی حروف انگلیسی رو دارن یکی یکی آموزش میبینن. بنده اطمینان دارم تا به اینجا پیشرفت قابل توجهی در خوشنویسی انگلیسی داشتین و با اصول و قواعد پیوسته نویسی انگلیسی آشنایی نسبتا خوبی پیدا کردین. در این پست قصد داریم آموزش حرف j به سبک پیوسته نویسی انگلیسی رو باهم آموزش ببینیم.

نکات زیر رو در نظر داشته باشید:

  1. زاویه خط ۶۰ درجه و زاویه ربط ۴۵ درجه است.
  2. برای خط کشی میتونید از اندازه ۲،۲،۲،۳ استفاده کنید. یعنی فاصله خطوط میانی و خطوط بالایی ۲ میلی متر و فاصله خطوط پایینی ۳ میلی متر باشد.
  3. شما میتونید برای تمرین و آموزش پیوسته نویسی از دفتر های تمرینی و آموزشی پیوسته نویسی انگلیسی استفاده کنید. (به فروشگاه سایت مراجعه کنید)
  4. و همچنین پیشنهاد میکنم برای پیوسته نویسی از خودکارهای خیلی با کیفیت pilot g2 استفاده کنید. (به فروشگاه سایت مراجعه کنید) . ضمنا خوشنویسی حرف j در تصویر پایین به کمک خودکار pilot g2 انجام شده.

برای شروع خوشنویسی حرف j ازتون خواهش میکنم خوب به تصویر نگاه کنید.

آموزش حرف j به سبک پیوسته نویسی انگلیسی
آموزش حرف j به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

آموزش حرف j به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

  1. همانند حرف i با زاویه کمی بیشتر از ۶۰ درجه از روی خط پایه شروع کنید و با ایجاد کمی انحنا تا خط میانه پیش روید.
  2. از روی خط میانه همانند حرف g مستقیم و بدون انحنا به سمت خط فرود پایین برید و با ایجاد یک قوس مثل تصویر بالا و در نظر گرفتن زاویه ربط ادامه بدین.
  3. ساده ترین کار ممکن رو انجام بدین. (گذاشتن نقطه)

برای پیشرفت سریع تر توصیه میکنم این صفحه سایت رو باز نگه دارید و مرتبا تصویر حرف j رو با دقت بسیار زیاد مشاهده و تمرین خودتون رو باهاش مقایسه کنید. حتما قبل از یادگیری حرف بعدی، ۵۰۰ بار از روی حرف j تمرین و خوشنویسی کنید و کارتون رو از طریق واتساپ برای بنده ارسال کنید تا بتونم کارتون رو ببینم و شما رو بیشتر راهنمایی کنم. بنده تمام تلاشمو خوام کرد تا این آموزش رو هر طوری که شده تکمیل کنم و در این مسیر هر چه در توان دارم کمکتون میکنم.

ارسال تمرینات از طریق واتساپ

برای ارسال تمرینات و دریافت راهنمایی از طریق واتساپ با بنده در ارتباط باشید

امیدوارم خوشنویسی حرف j رو هم با تمرین و صبر خوب آموزش دیده باشین و اگه کم و کسری در آموزش بنده بود عذرخواهی بنده رو پذیرا باشین. بنده یقین دارم اگه مرحله به مرحله و با تمرین و صبر و حوصله پیش برید به پیشرفت خیلی خوبی در خوشنویسی انگلیسی خواهید رسید.

حرف قبلی : آموزش حرف i به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

حرف بعدی : آموزش حرف k به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

اگه نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتین حتما شماره تماس تون رو از طریق فرم زیر برای بنده ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرم. و یا اگر پیشنهادی در مورد آموزش حرف j به سبک پیوسته نویسی انگلیسی و یا خوشنویسی انگلیسی دارید حتما نظرتون رو برای بنده ارسال کنید. 

به راهنمایی نیاز دارم

اگر به راهنمایی و مشاوره نیاز دارید و یا این که سوالی براتون پیش اومده حتما با شما تماس خواهیم گرفت.

ارادتمند شما

اسماعیل بیگدلیارسال یک نظر

ثبت نام کاربران

بازگردانی رمز عبور