آموزش خوشنویسی حروف

آموزش حرف g به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

سلام به دوستان پر تلاش و هنرمند. امیدوارم حالتون خیلی خیلی خیلی خوب باشه. چرا که تا الان خیلی از حروف رو با تمرین و تلاش خودتون یاد گرفتین و در آینده ای نزدیک بدون شک پیشرفت چشمگیری در زمینه خوشنویسی انگلیسی خواهید داشت. دوستان عزیزم اگه تا اینجا احساس میکنید به مشکلی برخوردین حتما با بنده در میون بذارید تا بتونم تا جایی که دانش و تجربه دارم کمکتون کنم. خوب اگه آماده هستین اجازه بدین آموزش حرف g به سبک پیوسته نویسی انگلیسی رو باهم شروع کنیم.

خوب طبق معمول این نکات رو قبل آموزش در نظر داشته باشید:

  1. زاویه خط ۶۰ درجه است.
  2. زاویه ربط ۴۵ درجه است.
  3. برای خط کشی میتونید از اندازه ۲،۲،۲،۳ استفاده کنید. یعنی فاصله خطوط میانی و خطوط بالایی ۲ میلی متر و فاصله خطوط پایینی ۳ میلی متر باشد.
  4. شما میتونید برای تمرین و آموزش پیوسته نویسی از دفتر های تمرینی و آموزشی پیوسته نویسی انگلیسی استفاده کنید. (به فروشگاه سایت مراجعه کنید)
  5. و همچنین پیشنهاد میکنم برای پیوسته نویسی از خودکارهای خیلی با کیفیت pilot g2 استفاده کنید. (به فروشگاه سایت مراجعه کنید) . ضمنا خوشنویسی حرف g در تصویر پایین به کمک خودکار pilot g2 انجام شده.

خوب بریم سراغ خوشنویسی حرف g. حتما تصویر زیر رو به دقت مشاهده کنید.

آموزش حرف g به سبک پیوسته نویسی انگلیسی
آموزش حرف g به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

خوشنویسی حرف g به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

  1. همانند حرف a از خط میانه شروع کنید و با ایجاد کمی انحنا (یا بدون انحنا) به سمت خط پایه پیش برید.
  2. روی خط پایه دور بزنید و با در نظر گرفتن زاویه خط که ۴۵ درجه است به سمت خط فرود برید پایین.
  3. روی خط فرود دور بزنید و مثل تصویر بالا با ایجاد یک قوس و حفظ زاویه ربط ادامه بدین.

اگه تمرین های حروف a،c،d رو خوب انجام داده باشید طبیعتا برای خوشنویسی این حرف احتمالا زیاد دچار دردسر نخواهید شد.

پیشنهاد میکنم برای تمرین موثرتر این صفحه سایت رو باز نگه دارید و مرتبا تصویر حرف g رو با دقت بسیار زیاد مشاهده و تمرین خودتون رو باهاش مقایسه کنید. حتما قبل از یادگیری حرف بعدی، ۵۰۰ بار از روی حرف g تمرین و خوشنویسی کنید و کارتون رو از طریق واتساپ برای بنده ارسال کنید تا بتونم کارتون رو ببینم و شما رو بیشتر راهنمایی کنم.

 

[vc_row][vc_column][mpc_callout preset=”mpc_preset_26″ title_font_color=”#535353″ title_font_size=”22″ title_font_line_height=”1.3″ title_font_align=”right” title=”ارسال تمرینات از طریق واتساپ” title_margin_divider=”true” title_margin_css=”margin-top:5px;margin-bottom:5px;” content_width=”100″ content_font_color=”#868686″ content_font_size=”17″ content_font_line_height=”1″ content_font_align=”right” content_margin_divider=”true” content_margin_css=”margin-top:0px;margin-bottom:0px;” icon=”icnm icnm-whatsapp” icon_color=”#25d366″ icon_size=”50″ icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-right:20px;” icon_margin_divider=”true” background_color=”#f7f7f7″ border_divider=”true” border_css=”border-right:5px;border-color:#25d366;border-style:solid;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:10px;padding-right:10px;padding-bottom:10px;padding-left:10px;” mpc_button__url=”url:https%3A%2F%2Fwa.me%2F989227078608|title:%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9%20%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D9%BE|target:%20_blank|” mpc_button__font_color=”#f7f7f7″ mpc_button__font_size=”16″ mpc_button__font_transform=”uppercase” mpc_button__title=”ورود به واتساپ” mpc_button__background_color=”#25d366″ mpc_button__border_css=”border-width:2px;border-color:#25d366;border-style:solid;border-radius:0px;” mpc_button__padding_divider=”true” mpc_button__padding_css=”padding-top:12px;padding-right:30px;padding-bottom:12px;padding-left:30px;” mpc_button__margin_divider=”true” mpc_button__margin_css=”margin-right:40px;” mpc_button__hover_font_color=”#75cdde” mpc_button__hover_background_color=”#f7f7f7″ mpc_button__hover_background_effect=”expand-diagonal_left” mpc_button__animation_loop_type=”callout.pulse” mpc_button__animation_loop_duration=”300″ mpc_button__animation_loop_delay=”550″ mpc_divider__disable=”true” mpc_divider__preset=”mpc_preset_2″ mpc_divider__width=”10″ mpc_divider__lines_color=”#f7f7f7″ mpc_divider__lines_weight=”2″ mpc_divider__margin_divider=”true” mpc_divider__margin_css=”margin-bottom:-10px;” mpc_ribbon__disable=”true” animation_in_type=”transition.fadeIn” animation_in_offset=”100″ animation_in_duration=”1000″ animation_in_delay=”0″]برای ارسال تمرینات و دریافت راهنمایی از طریق واتساپ با بنده در ارتباط باشید[/mpc_callout][/vc_column][/vc_row]

امیدوارم خوشنویسی حرف g رو هم با تمرین و صبر خوب آموزش دیده باشین و اگه کم و کسری در آموزش بنده بود عذرخواهی بنده رو پذیرا باشین. بنده یقین دارم اگه مرحله به مرحله و با تمرین و صبر و حوصله پیش برید به پیشرفت خیلی خوبی در خوشنویسی انگلیسی خواهید رسید.

حرف قبلی : آموزش حرف f به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

حرف بعدی : آموزش حرف h به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

اگه نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتین حتما شماره تماس تون رو از طریق فرم زیر برای بنده ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرم. و یا اگر پیشنهادی در مورد آموزش حرف g به سبک پیوسته نویسی انگلیسی و یا خوشنویسی انگلیسی دارید حتما نظرتون رو برای بنده ارسال کنید. 

[vc_row][vc_column][gravityform id=”6″ title=”true” description=”true” ajax=”false”][/vc_column][/vc_row]

ارادتمند شما

اسماعیل بیگدلیبازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *