آموزش خوشنویسی حروف

آموزش حرف c به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

سلام به دوستان گلم. امیدوارم حالتون عالی باشه و همیشه لبخند زیبا بر لبانتون باشه. بنده واقعا دوست دارم شما این آموزش رو دنبال کنید و پا به پای من پیش برید. شک نکنید با آموزش اصولی خوشنویسی انگلیسی و صد البته با تمرین و صبر و حوصله دست خط بسیار بسیار زیباتری را در آینده آینده نزدیک خواهید داشت. خوب اگه به خوبی حروف a و b رو تمرین کردین و عکس برگه های تمرینتون رو برای بنده ارسال کردین بذارید بریم سراغ آموزش حرف c به سبک پیوسته نویسی انگلیسی.

همون طور که در آموزش حروف a و b هم عرض کردم قبل شروع آموزش نکات زیر رو بهش توجه کنید:

  • زاویه خط ۶۰ درجه است.
  • زاویه ربط ۴۵ درجه است.
  • برای خط کشی میتونید از اندازه ۲،۲،۲،۳ استفاده کنید. یعنی فاصله خطوط میانی و خطوط بالایی ۲ میلی متر و فاصله خطوط پایینی ۳ میلی متر باشد.
  • شما میتونید برای تمرین و آموزش پیوسته نویسی از دفتر های تمرینی و آموزشی پیوسته نویسی انگلیسی استفاده کنید. (به فروشگاه سایت مراجعه کنید)
  • و همچنین پیشنهاد میکنم برای پیوسته نویسی از خودکارهای خیلی با کیفیت pilot g2 استفاده کنید. (به فروشگاه سایت مراجعه کنید) ضمنا خوشنویسی حرف c در تصویر بالا به کمک خودکار pilot g2 انجام شده.

با خوشنویسی حرف c به سبک پیوسته نویسی همراه بنده باشید.

آموزش حرف c به سبک پیوسته نویسی انگلیسی
آموزش حرف c به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

آموزش حرف c به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

  1. در صورتی که حرف c در ابتدای کلمه باشه از خط میانه شروع به حرکت کنید و با ایجاد کمی انحنا (البته بدون انحنا هم قابل قبوله) و در نظر گرفتن زاویه ربط (۴۵ درجه) به سمت خط پایه ادامه بدین.
  2. روی خط پایه دور بزنید و با در نظر گرفتن زاویه ربط به حرف بعدی متصل بشین.

توجه کنید فرم حرف c در انتها به شکلی باشه که زاویه خط نقطه شروع و وسط قوس پایینی حرف c عبور کنه.

دوستان عزیزم سعی کنید اون قدر زیاد تمرین کنید که شکل و فرم حرف c تو ذهنتون ثبت بشه. پیشنهاد میکنم برای تمرین موثرتر این صفحه سایت رو باز نگه دارید و مرتبا تصویر حرف c رو با دقت بسیار زیاد مشاهده و تمرین خودتون رو باهاش مقایسه کنید. حتما قبل از یادگیری حرف بعدی، ۵۰۰ بار از روی حرف c تمرین و خوشنویسی کنید و کارتون رو از طریق واتساپ برای بنده ارسال کنید تا بتونم کارتون رو ببینم و شما رو بیشتر راهنمایی کنم.

 

[vc_row][vc_column][mpc_callout preset=”mpc_preset_26″ title_font_color=”#535353″ title_font_size=”22″ title_font_line_height=”1.3″ title_font_align=”right” title=”ارسال تمرینات از طریق واتساپ” title_margin_divider=”true” title_margin_css=”margin-top:5px;margin-bottom:5px;” content_width=”100″ content_font_color=”#868686″ content_font_size=”17″ content_font_line_height=”1″ content_font_align=”right” content_margin_divider=”true” content_margin_css=”margin-top:0px;margin-bottom:0px;” icon=”icnm icnm-whatsapp” icon_color=”#25d366″ icon_size=”50″ icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-right:20px;” icon_margin_divider=”true” background_color=”#f7f7f7″ border_divider=”true” border_css=”border-right:5px;border-color:#25d366;border-style:solid;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:10px;padding-right:10px;padding-bottom:10px;padding-left:10px;” mpc_button__url=”url:https%3A%2F%2Fwa.me%2F989227078608|title:%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9%20%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D9%BE|target:%20_blank|” mpc_button__font_color=”#f7f7f7″ mpc_button__font_size=”16″ mpc_button__font_transform=”uppercase” mpc_button__title=”ورود به واتساپ” mpc_button__background_color=”#25d366″ mpc_button__border_css=”border-width:2px;border-color:#25d366;border-style:solid;border-radius:0px;” mpc_button__padding_divider=”true” mpc_button__padding_css=”padding-top:12px;padding-right:30px;padding-bottom:12px;padding-left:30px;” mpc_button__margin_divider=”true” mpc_button__margin_css=”margin-right:40px;” mpc_button__hover_font_color=”#75cdde” mpc_button__hover_background_color=”#f7f7f7″ mpc_button__hover_background_effect=”expand-diagonal_left” mpc_button__animation_loop_type=”callout.pulse” mpc_button__animation_loop_duration=”300″ mpc_button__animation_loop_delay=”550″ mpc_divider__disable=”true” mpc_divider__preset=”mpc_preset_2″ mpc_divider__width=”10″ mpc_divider__lines_color=”#f7f7f7″ mpc_divider__lines_weight=”2″ mpc_divider__margin_divider=”true” mpc_divider__margin_css=”margin-bottom:-10px;” mpc_ribbon__disable=”true” animation_in_type=”transition.fadeIn” animation_in_offset=”100″ animation_in_duration=”1000″ animation_in_delay=”0″]برای ارسال تمرینات و دریافت راهنمایی از طریق واتساپ با بنده در ارتباط باشید[/mpc_callout][/vc_column][/vc_row]

 

امیدوارم خوشنویسی حرف c رو هم با تمرین و صبر خوب آموزش دیده باشین و اگه کم و کسری در آموزش بنده بود عذرخواهی بنده رو پذیرا باشین. بنده یقین دارم اگه مرحله به مرحله و با تمرین و صبر و حوصله پیش برید به پیشرفت خیلی خوبی خواهید رسید.

حرف قبلی : آموزش حرف b به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

حرف بعدی : آموزش حرف d به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

اگه نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتین حتما شماره تماس تون رو از طریق فرم زیر برای بنده ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرم. و یا اگر پیشنهادی در مورد آموزش حرف c به سبک پیوسته نویسی انگلیسی و یا خوشنویسی انگلیسی دارید حتما نظرتون رو برای بنده ارسال کنید.

[vc_row][vc_column][gravityform id=”6″ title=”true” description=”true” ajax=”false”][/vc_column][/vc_row]

ارادتمند شما

اسماعیل بیگدلی

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *