اخبار کانون

مسابقه عکس‌برداری از محصولات بهار ۱۴۰۱

هر ساله یک یا چند مسابقه عکس‌برداری و یا فیلم‌برداری از محصولات ویژه مشتریان برگزار می‌کنیم. در بهار۱۴۰۱ هم مسابقه خیلی جذاب عکس برداری از محصولات رو خواهیم داشت و امیدواریم مثل همیشه مسابقه جذاب و بسیار خوبی از آب در بیاد. شما هم میتونید در این مسابقه شرکت کنید حتی اگر تنها و تنها ۱ محصول از فروشگاه خریداری کرده باشید.

شرایط شرکت در مسابقه

  1. در هر تصویر باید حداقل ۱ محصول خریداری شده قابل مشاهده باشه. (مهم نیست محصول رو چه زمانی خریداری کردین و همچنین مهم نیست چند بار در مسابقه شرکت کردین)
  2. هر شرکت‌کننده حداکثر ۳ تصویر میتونه ارسال کنه. (البته ۳ تصویر متفاوت نه این که همشون مثل هم باشه)
  3. مسابقه در پیج اینستاگرام بنده برگزار میشه. bigdeli_calligraphy@ (تصاویر ارسال شده با اولویت زمان ارسال در استوری پیج گذاشته میشه.)
  4. آثار منتخب بخشی از طریق رای گیری و اکثرا توسط بنده حقیر و همکارانم انتخاب میشن. (به دلیل اینکه خیلی از شرکت‌کنندگان با این که میتونن عکس‌های خیلی خوشگلی بگیرن اما ممکنه دنبال کننده یا همون فالوور زیادی نداشته باشن و نمیخوام معیار مسابقه تنها رای کاربران باشه. به همین خاطر بخشی از تصاویر توسط بنده و همکارانم و بخشی دیگر از طریق رای گیری انتخاب میشن که خدایی ناکرده حق کسی ضایع نشه. ) توجه داشته باشید تصاویر منتخب به اندازه ۱/۵ کل تصاویر ارسالی میشه و از بین تصاویر منتخب ۱/۵ آن از طریق رای گیری انتخاب میشن. به عنوان مثال اگه ۱۰۰ تصویر برای مسابقه ارسال بشه، ۲۰ تصویر به مرحله بعدی (قرعه کشی) میرن که از اون ۲۰ تصویر ۴ تصویر توسط رای کاربران و بقیه توسط بنده و همکارانم انتخاب میشن.
  5. از بین تصاویر منتخب قرعه کشی میشه و برنده به این صورت مشخص میشه.
  6. جایزه برنده مسابقه ۲۰۰۰۰۰۰ تومان است که به صورت نقدی به حساب برنده مسابقه واریز میشه. (به محض اعلام برنده یا حداکثر یک روز بعدش)
  7. به ۹ نفر بعدی هم کد تخفیف ۵۰۰۰۰ تومانی داده میشه.
  8. مهلت ارسال تصاویر ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ (بهتره نذارید برای دقیقه ۹۰ چون ممکنه بخواین عکس بهتری بگیرید.)
  9. تاریخ برگزاری ۱۰ الی ۱۳ فروردین ۱۴۰۱
  10. لطفا تصاویر خود را به واتساپ و یا تلگرام ۰۹۲۲۷۰۷۸۶۰۸ ارسال نمایید.

دوستان عزیزم نیازی نیست تصاویر حتما با تجهیزات حرفه ای گرفته بشه. با یک گوشی متوسط میتونید عکس های خیلی خوبی بگیرید و برنده مسابقه بشید. امیدوارم شما هم در این مسابقه شرکت کنید. تمامی تصاویر شما برای ما ارزشمنده و خیلی دوست دارم ببینم محصولات فروشگاه پیش شما چه شکلیه!!!

“اسماعیل بیگدلی”

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *