ابزار خوشنویسی

دفتر تمرین با قابلیت سفارشی سازی

سلام به دوستان و همکاران عزیز. امیدوارم حالتون عالی و لباتون خندون باشه. در این پست قصد دارم با شما اساتید عزیز در مورد یک طرح بسیار عالی صحبت کنم. به خوبی میدانیم که یکی از ضروری ترین ابزاری که شما به هنرجوهای خود پیشنهاد میکنید دفتر تمرینی پیوسته نویسی است. اکثر اساتید برای تهیه دفتر پیوسته نویسی یا این که قالب آن را از اینترنت تهیه و پرینت میکنند و یا این که خود یک طرحی را با صرف کلی زمان و انرژی آماده میکنند تا دفتر منحصر به فرد خود را داشته باشند. دفتر تمرین ویژه اساتید میتواند مطابق با معیارهای شما عزیزان طراحی و تولید شود.

اکنون قصد دارم این اطلاع را به اساتید گرامی برسانم که دفتر های تمرین محور و آموزشی پیوسته نویسی انگلیسی از این پس میتواند مطابق با سلیقه خود شما اساتید عزیز شخصی سازی شود. این امکان میتواند مزایای زیادی را برای شما عزیزان داشته باشد که در ادامه به برخی از آن ها میپردازم.

دفتر تمرین پیوسته نویسی انگلیسی
دفتر تمرین پیوسته نویسی انگلیسی

۱.درج نام شما

نام شما بر روی تمامی صفحات این دفتر درج خواهد شد. شما میتوانید هر نامی را سفارش دهید تا بر روی دفتر درج کنیم. حتی نام شما بر روی جلد کتاب نیز درج خواهد شد. با قرار گرفتن نام شما هم بر روی تمامی صفحات و هم بر روی جلد دفتر یک دفتر منحصر به فردی را در اختیار دارید و میتوانید برای هنرجوهای خود تهیه کنید.

۲.حذف لوگو و آدرس کانون خوشنویسی انگلیسی

در این طرح آدرس و لوگو کانون خوشنویسی انگلیسی نیز حذف خواهد شد. یعنی بر روی هیچ صفحه ای نه آدرس کانون خوشنویسی انگلیسی و هیچ نشانی از آن وجود ندارد. تنها و تنها آن چیزی که شما سفارش میدهید بر روی پایین صفحات میتواند قرار گیرد.

۳.سفارشی سازی سایز خطوط

شما اساتید عزیز و گرامی میتوانید با توجه به تکنیک و روش تدریس خودتان دفتر تمرینی در سایز های متفاوتی سفارش دهید. به عنوان مثال اگر معمولا با اندازه ۴ میلی متر کار میکنید میتوانید تماما ۴ میلی متر سفارش دهید. اگر از ۴ میلی متر و هم از ۵ میلی متر استفاده میکنید میتوانید ترکیبی از هر دو را سفارش دهید. حتی میتوانید چندین اندازه را با توجه به روش تدریس خودتان انتخاب کنید.

۴.سفارشی سازی تعداد صفحات

اساتید عزیز تعداد صفحات دفتر نیز مطابق با نظر شما تعیین میشود. شما میتوانید تعداد صفحات را مطابق به شیوه تدریس خود سفارش دهید. تعداد صفحات دفتر تمرینی معمولا بهتر است بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ باشد.

۵.سفارشی سازی طرح دفتر

طرح دفتر نیز مطابق با سلیقه و نظر شما میتواند تغییر کند. ممکن است بخواهید رنگ و تم دفتر را تغییر دهید و یا تعداد خطوط را افزایش و یا کاهش دهید و یا این که چیزی را به آن اضاف یا کم کنید. هر تغییری در صورت امکان بر روی دفتر سفارشی شده شما اعمال خواهد شد.

۶.سفارشی سازی نوع کاغذ و چاپ

نوع کاغذ و چاپ نیز میتواند مطابق با نظر شما تغییر کند. ممکن است کاغذ های ۸۰ گرم برای شما کافی باشد و یا میتوانید به جای چاپ رنگی از چاپ سیاه و سفید استفاده کنید.

۷. قیمت همکاری

هزینه تمام شده برای شما اساتید بستگی به طرح شما دارد. مطمئنا دفتر ۱۰۰ برگ گران تر از دفتر ۴۰ برگ خواهد بود. اما تمام سعی ما بر این است که با کم ترین هزینه یک کار بسیار با کیفیت را به شما عزیزان ارائه دهیم. هدف ما ترویج هنر خوشنویسی انگلیسی می باشد و از هیچ کاری که در این زمینه به شما اساتید گرامی کمک میکند دریغ نخواهیم کرد.

دفتر های تمرینی و آموزشی پیوسته نویسی انگلیسی با صرف زمان و انرژی بسیار زیادی طراحی و تولید شده است. تنها طراحی فونتی که در دفتر آموزشی پیوسته نویسی استفاده شده است حدود یک سال طول کشیده است تا به این مرحله برسد. اما اکنون شما میتوانید هم دفتر تمرینی و هم دفتر آموزشی پیوسته نویسی را مطابق با سلیقه و طرح خود سفارش دهید تا دیگر زمان شما بابت طراحی و چاپ گرفته نشود.

نحوه ثبت سفارش

فرم زیر را به دقت تکمیل کنید و سپس دکمه ارسال را بزنید.

[vc_row][vc_column][gravityform id=”7″ title=”true” description=”true” ajax=”false”][/vc_column][/vc_row]

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفارش دفتر تمرین و آموزشی ویژه اساتید از طریق واتساپ و یا تماس تلفنی با ۰۹۲۲۷۰۷۸۶۰۸ در تماس باشید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “دفتر تمرین با قابلیت سفارشی سازی

  1. DELL گفت:

    نحوه سفارش چطور هستش؟ … این حصول رو در قسمت فروشگا سایت پیدا نکردم

    1. سلام وقت بخیر برای سفارش این محصول لطفا تماس بگیرید ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *