ورودثبت نام

آموزش و فروشگاه تخصصی خوشنویسی انگلیسی

آموزش خوشنویسی حروف پیوسته نویسی انگلیسی

سلام به همه دوستان عزیز و هنرمندم. امیدوارم حالتون خیلی خیلی خوب باشه. قصد دارم تمامی حروف خوشنویسی انگلیسی و سبک پیوسته نویسی رو به شما آموزش بدم. همون طور که اطلاع دارید پیوسته نویسی یکی از سبک های بسیار پر کاربرده که هم دستخط شما رو بسیار بسیار زیباتر میکنه و هم با توجه به این که حروف به همدیگر اتصال دارند سرعت نوشتن شما به مراتب بالاتر میره.

بنده سعی کردم فعلا تمام حروف کوچک به سبک پیوسته نویسی انگلیسی رو مرحله به مرحله و با جزئیات بالا به شما آموزش بدم. اما قبل از هر چیزی این نکته رو خدمت شما عرض کنم که هر چه قدر این آموزش از کیفیت خوبی برخوردار باشه اما بدون تمرین و صرف زمان و انرژی واقعا نمیشه انتظار یک دست خط خوب رو در پایان این آموزش داشت.

بنده به شما قول میدم اگر با دقت وانرژی کافی جلو برید و تمرین هایی رو که برای هر حرف در نظر گرفته شده به طور منظم انجام بدین ، مطمئنا دستخط شما دگرگون میشه. در ضمن اگر شما به اصول و قواعد این آموزش خوب توجه کنید مسیر شما برای آموزش دیگر سبک های خوشنویسی به خصوص کاپرپلیت به شدت هموارتر میشه و شما خیلی سریع تر و راحت تر میتونید بقیه سبک های خوشنویسی انگلیسی رو آموزش ببینید.

آموزش حروف کوچک
آموزش حروف کوچک

ابزار مورد نیاز برای آموزش هندرایتینگ

برای شروع آموزش پیوسته نویسی شما تنها به یک کاغذ و یک خودکار نیاز دارید. اما برای آموزش ابتدا لازم است روی کاغذخود خط کشی کنید. اما شما با تهیه ابزاری که در ادامه اشاره میکنم می توانید پیشرفت سریع تری داشته باشید.

  1. دفتر تمرین پیوسته نویسی انگلیسی. دفتر تمرین پیوسته نویسی انگلیسی دارای ۶۰ صفحه تمرینه که شما میتونید حدود ۳۵۰۰۰ حرف رو در این دفتر خوشنویسی کنید. دفتر تمرین پیوسته نویسی ضروری ترین ابزار برای شروع یادگیری پیوسته نویسیه.
  2. دفتر آموزشی پیوسته نویسی. این دفتر تمام حروف بزرگ و کوچک پیوسته نویسی رو به شما آموزش میده. اگر قصد دارید آموزش تمام حروف رو یک جا داشته باشید میتونید این دفتر رو تهیه کنید.
  3. خودکارهای ژله ای PILOT G2 . بنده از این خودکارهای ژاپنی خیلی استفاده میکنم. خودکار های پایلوت برای پیوسته نویسی و هندرایتینگ خیلی خوبن. حتما به شما پیشنهاد میکنم تهیه کنید.

شما میتونید تمام ابزار خوشنویسی انگلیسی رو از فروشگاه سایت به صورت کاملا آنلاین تهیه کنید.

آموزش پیوسته نویسی انگلیسی

خوب دوستان اگر آماده اید بریم که خوشنویسی حرف a رو باهم شروع کنیم.

حرف بعدی: آموزش حرف a به سبک پیوسته نویسی انگلیسی

ارسال یک نظر

ثبت نام کاربران

بازگردانی رمز عبور