دوره جامع خوش‌خطی انگلیسی در ۷ روز

در این دوره این تضمین رو به شما میدیم که در کمتر از یک هفته خط پیوسته‌نویسی انگلیسی رو به طور کامل یاد بگیری. در غیر این صورت تمام هزینه به شما برگشت داده میشه.

۴۲۶,۰۰۰ تومان۲۹۹,۰۰۰ تومان

تنها تا ۲۷ تیرماه

Mock-up

در پایان دوره خطم چه طور میشه؟

در پایان دوره خطتون مثل این تصویر میشه. (البته اگه بخواین و تمرینات لازم رو انجام بدین). یک برنامه تمرینی پیشنهادی هم براتون ارسال میشه تا طبق اون برنامه پیش برید. به هیچ وجه نگران این نباشید که یاد نمی‌گیرید. خوش خطی انگلیسی خیلی راحت تر از فارسیه و خیلی زود میشه یاد گرفت.

 

این دوره بهتون یاد میدم چه طور با خودکار معمولی یک دست خط انگلیسی خیلی زیبا و کاربردی داشته باشین. از ابتدایی ترین نکات تا کلمه نویسی و متن نویسی در این دوره بهتون آموزش داده میشه و هیچ پیشنیازی نداره. 

این دوره در ۲۰ جلسه آماده سازی شده که به محض تهیه دوره تمامی فیلم ها هم از طریق ایمیل و هم کانال تلگرام در اختیار شما قرار میگیره و میتونید فیلم ها رو برای همیشه داشته باشید.

به محض تکمیل سفارش یک فایل با عنوان جزوه عملکرد هنرجو براتون ارسال میشه که در اونجا برنامه تمرینی پیشنهادی، نمونه فرم های جلسات رفع اشکال، فرم متن قبل و بعد و فایل کاغذ خط کشی شده قرار داده شده. این فایل خیلی ضروری و مفیده.

در این دوره تمرین های شما تخصصی رفع اشکال میشه. به این صورت که تمرین هاتون رو ارسال می‌کنید. بعدش از عکس تمرین های شما پرینت میگیریم و رفع اشکال به صورت ویدیویی توسط استاد انجام میشه.

همچنین گواهی پایان دوره برای عزیزانی که در آزمون شرکت کردند همراه با درج نمره پایانی و نکات لازم جهت بهبود خط آماده سازی میشه.

این دوره کاملا تضمین شده است. یعنی اگه به هر دلیل ازش ناراضی بودین تمام و کامل مبلغی که واریز کردید همون روز یا نهایتا یک روز بعدش به حسابتون برگشت داده میشه.

هدایای شگفت‌انگیز این دوره؟

این میزان تخفیف ممکنه هرگز تکرار نشه. الان بهترین فرصت برای خوش‌خط شدنه.

خط شما توسط استاد تا ۱ سال به صورت رایگان پشتیبانی میشه. یعنی به نوعی از صفر تا صد همراه شما هستیم.

بعد از شرکت در آزمون پایان دوره یک گواهی پایان دوره همراه با نکات لازم جهت بهبود خط براتون آماده میشه.

فایل کاغذ خط‌کشی شده رو در واتساپ براتون میفرستیم تا با خیال راحت بتونید تمرین‌هاتون رو روی کاغذ آماده انجام بدین و درگیر خط‌کشی دستی نشید.

یک برنامه تمرینی پیشفرض برای هنرجویان این دوره ارسال میشه که بهتون کمک میکنه دوره رو با کیفیت بالا به پایان برسونید. برنامه هم در واتساپ براتون ارسال میشه.

در جزوه عملکرد هنرجو میتونید میزان پیشرفت و نمرات خودتون رو در جلسات رفع اشکال ثبت کنید که باعث میشه از پیشرفت و عملکرد خودتون مطلع باشید.

به محض خرید این دوره یک کد تخفیف ۲۰ درصدی براتون ارسال میشه که با استفاده از اون میتونید تمامی محصولات فروشگاه رو با تخفیف ۲۰ درصدی خریداری کنید.

یک پوستر از حروف بزرگ تزئینی قراره آماده کنیم که اگه شما در این دوره شرکت کنید اون پوستر براتون ارسال میشه. به کمک این پوستر میتونید حروف بزرگ رو به اشکال مختلف تحریر کنید.

بعد از تکمیل سفارش وارد گروه واتساپی خواهید شد که اونجا کلی اتفاقات خوب قراره رقم بخوره.

شما میتونید با خرید این دوره فایل خطوط طرح دار رو هم داشته باشید. این فایل بهتون کمک میکنه تحریر رو بر روی خطوط با فرم های متنوع اجرا کنید که واقعا جذابه.

اگه آپدیتی برای دوره اومد قطعا برای شما هم ارسال میشه و نیازی به پرداخت هزینه نیست.

با خرید دوره یک عدد خودکار ابی پایلوت به شما هدیه داده میشه.

نمونه‌کارهای افرادی که در این دوره ثبت‌نام کرده‌اند

تصاویر زیر تنها بخشی از نمونه‌کارهایی است که برای ما ارسال شده است. شما هم میتونید با آموزش‌هایی که در دوره بهتون داده میشه به زیبایی هر چه تمام تر تحریر کنید.

با داشتن خط خوب میتونم...

۱. میتونم متن و جملات مورد علاقم رو به زیباترین شکل ممکن بنویسم.حتی میتونم اون رو تزئین کنم و اون رو مثل یک تابلو و اثر هنری داشته باشم. واقعا خیلی ارزشمنده!

۲. میتونم در مناسبت های مختلف روی کارت پستال هر چیزی که دوست داشته باشم بنویسم.مثلا ممکنه عروسی دوستم بخوام اسم ها رو روی کارت عروسی بنویسم. یا اینکه یک هدیه خریداری کنم و  روی یک کارت اسم دوستم رو روش بنویسم. 

۳. میتونم در امتحانات زبان انگلیسی و به خصوص آزمون های بین المللی مثل آیلس و تافل مهارت خودم رو در زیبانویسی نمایش بدم و تاثیر خوبی روی نمره پایانیم بذارم. چی میشه اگه امتحانات زبان رو با خط فوق العاده زیبا بنویسم!!!

۴. اگه هنرجوی کانون زبان و یا دانشجوی رشته زبان هستم میتونم تکالیف زبانم رو به انگلیسی و با خط زیبا انجام بدم. برای من که تخصصی زبان کار میکنم باید بتونم خوب بنویسم.

۵. میتونم اسم خودم و عزیزانم رو با خط زیبا بنویسم. خیلی خوبه که بتونم اسم خودم رو فوق العاده زیبا بنویسم. 

۶. میتونم روی وایت برد و تخته سیاه و و انواع سطوح مختلف با هر چی دم دست دارم بنویسم.

۷. میتونم در دفترهای مختلف مثل دفترهای طرح دار، پلانرهای مختلف، دفترهای تک خط و دو خط و چهار خط و انواع دفترچه یادداشت ها بنویسم.

۸. میتونم به کمک این خط یک امضای خیلی خوب برای خودم طراحی کنم. یک امضای خیلی خاص!

۹. اگه مدرس زبان هستم میتونم مطالبم رو روی وایت برد خیلی زیبا بنویسم. برای من ضروریه که خط خوبی داشته باشم. آیا مدرسی که خطش خوب نیست با اونی که خطش خوبه فرقی نداره؟؟؟

۱۰. اگه در حوزه خوشنویسی فعالیت دارم چه خوبه که انگلیسی رو هم بتونم خوب تحریر کنم.

۱۱. میتونم در پایان دوره و زمانی که آمادگیش رو داشتم با تدریس این خط چه به صورت مستقل و چه در موسسات شروع به کسب درامد کنم.

۱۲. حداقلش اینه که من با یادگیری خوشنویسی انگلیسی یک مهارت رو به لیست مهارت های زندگیم اضافه میکنم.

چرا کانون خوشنویسی انگلیسی؟

بدون هیچ گونه پیشنیاز

برای یادگیری خط پیوسته‌نویسی هیچگونه پیشنیازی وجود ندارد. در هر شرایطی میتوانید این خط را یاد بگیرید.

جلسات رفع اشکال تخصصی

این دوره شامل جلسات رفع اشکال نیز می‌باشد. در جلسات رفع اشکال مشکلات شما توسط استاد رفع میشود و نکات لازم را

ضمانت ۱۰۰% بازگشت وجه

اگه در یک هفته نتونستی پیوسته نویسی رو یاد بگیری تمام هزینه ای که واریز کردین به شما برگشت داده میشه.

یک بار برای همیشه

تمامی مطالب چه نکات مقدماتی و چه پیشرفته تماما در یک دوره است و در این دوره صفر تا صد پیوسته نویسی رو یاد میگیرید. نیازی به گذروندن چندین ترم نیست.

گواهی پایان دوره

بعد از شرکت در آزمون پایان دوره یک گواهی براتون اماده سازی میشه که نشون میده شما این دوره رو با چه عملکردی گذروندین.

عضویت در گروه واتساپ

بعد از اینکه دوره رو خریداری کردی وارد گروه واتساپ میشی که در اونجا با دیگر هنرجوها در ارتباط خواهی بود.

استاد دوره کیه؟

من اسماعیل بیگدلی مدرس این دوره هستم. از سال ۱۳۹۵ وارد حوزه خوشنویسی انگلیسی شدم و در زمینه آموزش تخصصی و همچنین فروش ابزار به صورت تخصصی شروع به کار کردم. خدا را شکر تا به امروز هنرجوهای زیادی داشتم و امیدوارم این سعادت رو داشته باشم که شما هم یکی از هنرجوهای موفق بنده باشید و باعث سربلندی بنده شوید. اگر بیشتر میخواین نمونه کارهام رو ببینید لطفا به پیج اینستاگرام به آیدی bigdeli_calligraphy@ سر بزنید. ممنونم از شما.

هنوز نگران هستی و تردید داری؟

این دوره کاملا تضمین شده است. یعنی اینکه اگه بعد از یک هفته با این که طبق توضیحات داده شده پیش نرید و نتیجه نگیرید پول شما تمام و کمال بهتون برگشت داده میشه. فقط کافیه شما یک هفته، فقط یک هفته وقت بذارید و خط انگلیسیتون رو ارتقا بدین. اگه نتونستید و فکر میکنید این دوره به دردتون نمیخوره به راحتی میتونیم وجه شما رو برگشت بدیم. واقعا دیگه جای نگرانی نیست!

چرا خوش‌خطی انگلیسی؟

به نظر شما چرا این خط بهترین سبک برای شروع خوش‌خطیه؟ هندرایتینگ کرسیو اسم خطیه که قراره در این دوره یاد بگیرید. این خط مزایای خیلی خیلی زیادی داره:

۱. با کمترین ابزار میتونی یاد بگیری. برای یادگیری کامل این خط تنها به خودکار و چند برگه نیاز دارید.

۲. همه جا میتونی تمرین کنی. خیلی خوبه که شما خطی رو یاد بگیرید که روی همه چیز بتونید اون رو بنویسید. انواع دفتر و دفترچه یادداشت، کاغذهای شطرنجی، کاغذهای تک خط، دوخط و چهارخط، کاغذهای نقطه ای، کاغذ و مقوای کرافت، کاغذ و مقوای گلاسه و نیمه گلاسه، جعبه و کارتن، تخته سیاه، تخته سفید، کاغذهای تیره و روشن و رنگی با ضخامت و بافت های مختلف و…. 

۳. با همه چی میتونی بنویسی. هر چیزی که دم دست دارید باهاش میتونید این خط رو تحریر کنید. انواع و اقسام خودکار و روان نویس، انواع و اقسام مداد، انواع ماژیک، خودنویس، اتود، گچ و…

۴. کاربردهای خیلی زیادی داره. اگه خط انگلیسیت خوب باشه میتونی متن و جملات مورد علاقت رو به زیبایی بنویسی.

۵. این خط هم کاربرد هنری داره و هم کاربرد روزمره. یعنی هم میتونی خیلی ساده و راحت در نوشته های روزمره خودتون استفاده کنید و هم میتونید با رنگ و لعاب دادن به اون یک اثر هنری زیبا خلق کنید.

خلاصه ای از جلسات دوره

هندرایتینگ چیست، انواع هندرایتینگ ، نحوه گرفتن قلم، نحوه اصولی نشستن، عناوین و اصولی خطکشی، آموزش مقیاس خوشنویسی

آموزش کامل تمامی حروف همراه با اعداد به صورت بسیار ساده

آموزش اتصالات رایج تمامی حروف، آموزش نکات مهم در اتصال دو حرف، آموزش کلمه نویسی و قوانین مربوط به آن

آموزش نکات و قواعد پایانی مربوط به متن نویسی

هم تواناییش رو داری و هم استعدادش رو. پس بهونه نیار!

اگه شما هم توی ذهنتون این جملات سمی دارید بدونید که دارید مثل خیلی هایی که پیشرفت نکردند بهونه میارید!

جلسات رفع اشکال تخصصی

اگه خیال کردین با خرید دوره تنها میشین و مشکلاتتون رفع نمیشه سخت در اشتباهید! بعد از اینکه دوره رو خریداری کردین طبق برنامه ای که بهتون داده میشه تمرینات رو انجام میدین. در برگه هایی که براتون ارسال میشه تمرین هاتون رو انجام بدین و عکسش رو برامون بفرستید. بعدش هم به صورت ویدیویی مشکلات شما رو رفع میکنیم و اگه نکته ای باشه بهتون میگیم. به همین راحتی! نگرا نباشید! در گروه واتساپ که عضو خواهید شد تمام نکات لازم رو بهتون میگیم و تمامی فایل های لازم براتون ارسال میشه. اما فعلا بدونید که تمرینات شما در این دوره کاملا تخصصی رفع اشکال میشه.

این دوره برای من مفیده اگه ...

این دوره برای من مفید نیست اگه ...

سوالات رایج

کافیه که دکمه ثبت‌نام در دوره رو بزنی و سفارش رو تکمیل کنی. بعدش لینک گروه واتساپ براتون ارسال میشه و در گروه تمام راهنمایی‌های لازم بهتون ارائه میشه.

چرا که نه. بله که میشه. اتفاقا دوره های مجازی در صورتی که با برنامه باشه خیلی میتونه از حضوری موثرتر باشه چرا که شما همیشه به فیلم ها دستری دارید و چندین بار میتونید اون ها را مشاهده کنید.

تنها چیزی که میتونه مانع شما در یادگیری بشه اینه که خودتون رو باور نداشته باشید. اگر میتونید خودکار دست بگیرید پس میتونید یاد بگیرید.

بله میشه. یک برنامه تمرینی ۷ روزه براتون ارسال میشه که اگه طبق برنامه پیش برید حتما میتونید کل خوشنویسی پیوسته رو یاد بگیرید.

این دوره برای افراد خوش‌خط آماده نشده. خوش‌خط شدن کار سختی نیست واقعا تنها باید نکات و قواعد اصولی حرف‌نویسی، کلمه‌نویسی و متن‌نویسی رو آموزش ببینید و اون‌ها رو مرتب تمرین کنی. اگه بخوای واقعا میشه خوش‌خط شد.

بله مشکلی نداره. اطلاعات حساب

۶۱۰۴۳۳۷۴۹۶۲۰۹۹۵۶ به نام اسماعیل بیگدلی بانک ملت

تماس با ما

شماره تماس و شبکه های اجتماعی : ۰۹۲۲۷۰۷۸۶۰۸

اینستاگرام: bigdeli_calligraphy@

کانون خوشنویسی انگلیسی

کانون خوشنویسی انگلیسی یک مرکز تخصصی در حوزه آموزش و فروش ابزار خوشنویسی انگلیسی است. هدف ما انتقال و ترویج فرهنگ اصیل ایرانی از طریق هنر خوشنویسی غربی است که در این حوزه وظیفه ما این است که بهترین آموزش ها و  باکیفیت ترین ابزار را در اختیار شما قرار دهیم.

نمادهای اعتماد

اپلیکیشن

نسخه ios و android

© تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Instagram WhatsApp WhatsApp
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
خانه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید