اخبار کانون

۳ ساله شدیم!

امروز سالگرد تولد ۳ سالگی شروع اعتماد شما به کانون خوشنویسی انگلیسی است. ۳ سال پیش در چنین روزی در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۸ فروشگاه تخصصی خوشنویسی انگلیسی به‌عنوان کانون خوشنویسی انگلیسی (Latin Calligraphy Society) تنها با چند محصول شروع به کار کرد. هدف بنده از ساخت چنین فروشگاهی این بود که آموزش و ابزار تخصصی برای همه علاقه‌مندان در سراسر کشور قابل دسترس باشد و هر علاقه‌مندی به خوشنویسی انگلیسی بتواند تمام ابزار موردنیاز را یک جا، سریع و راحت تهیه کند. در آن زمان بسیاری حتی اگر علاقه‌مند بودند به دلیل عدم دسترسی به ابزار و دوره‌های آموزشی نمی‌توانستند شروع به یادگیری خوشنویسی کنند. خوب است بدانید تولد ۳ سالگی به معنای این است که ۳ سال از افتتاح سایت گذشته است اما قبل از آن، فراهم کردن زیرساخت‌های لازم، تأمین ابزار و آزمون و خطاها برای شروع، خود حدوداً چندین سال طول کشیده است. خدا را شکر با تمامی سختی‌ها و موانع که کم هم نبودند و نخواهند بود توانسته‌ایم به کمک و همراهی شما نمره قبولی را بگیریم و امیدوارم در آینده بتوانیم باکیفیت بیشتری در خدمت شما باشیم.

ما در سال گذشته تغییرات زیادی داشتیم. یکی از بزرگ‌ترین تغییرها جابه‌جایی دفتر و فروشگاه بود که باعث شد بتوانیم در یک محیط بهتر، آرام‌تر و البته بزرگ‌تر به خدمت‌رسانی ادامه دهیم. در یک سال گذشته تعداد اعضای ما از ۲ به ۵ نفر افزایش پیدا کرد که این باعث شد وظایف باکیفیت بالاتر و به شکل تخصصی تر و البته سریع‌تر انجام شود. همچنین حدود ۱۵۰ محصول جدید، چندین جزوه آموزشی از جمله جزوه آموزشی هندرایتینگ، جزوه آموزشی گوتیک، جزوه فلوریشینگ کاپرپلیت و همچنین دوره جامع کاپرپلیت با قلم به فروشگاه اضافه شده است. در یک سال اخیر تعداد سفارش‌ها حدوداً ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است که این نشان‌دهنده افزایش اعتماد شماست و از این بابت واقعاً خوشحال هستم. تغییرات و دستاوردهای ما در سال سوم شروع فعالیتمان تنها به این آمار و ارقام ختم نمی‌شود. بسیاری از پیشرفت‌ها قابل‌اندازه‌گیری نیست. مثل میزان تجربه‌ای که کسب کرده‌ایم، ارتباطات زیادی که با مشتریان داشته‌ایم، افزایش فعالیت‌هایمان در شبکه‌های اجتماعی. افزایش سرعت و ایجاد تغییراتی در سایت جهت بهبود روند خرید و …

برخی از تصاویری که شما در یک سال گذشته برایمان ارسال کردید:

این مطلب را نوشتم تنها برای قدردانی از تک‌تک شما که به بنده و این فروشگاه اعتماد کردید و همچنین کمک و راهنمایی تمام افرادی که در این مسیر باعث پیشرفت این مجموعه شد. برای سال بعد اهداف زیادی داریم. امیدوارم بتوانم به کمک شما و همکارانم و از همه مهم‌تر خداوند متعال به تک‌تک اهدافم در راستای آموزش و همچنین در حوزه تامین ابزار و محصولات دست پیدا کنم. تولد ۳ سالگی‌مان مبارک!

ارادتمند شما اسماعیل بیگدلی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *