ورودثبت نام

آموزش و فروشگاه تخصصی خوشنویسی انگلیسی

دوره صفر تا صد هندرایتینگ

در سه نسخه خودآموز، زرین و ویژه اساتید

با نام و یاد خدا

با نام و یاد خدا. سلام به دوستان عزیز و هنرمندم. امیدوارم در هر جایی که هستید حالتان خوب باشد و همیشه سرحال و شاداب باشید. قصد داریم دوره های صفرتاصد هندرایتینگ را به طور کامل خدمت شما عزیزان معرفی کنیم به طوری که پس از مطالعه این مطلب به راحتی میتوانید به یک نتیجه و تصمیم بسیار خوبی برسید. اگر تنها کمی به خوشنویسی انگلیسی با خودکار (و یا مداد) علاقه دارید خواهش میکنم تا انتهای مطلب همراه ما باشید چرا که قصد داریم به بهترین شکل در این زمینه به شما کمک کنیم. ما در اینجا مسیر رسیدن به یک دستخط عالی را به شما نشان خواهیم داد. با ما همراه باشید.

دوره صفرتاصد هندرایتینگ چیست؟

هندرایتینگ پیوسته را با نام هایی مثل هندرایتینگ کرسیو، هندرایتینگ پیوسته، پیوسته نویسی و یا زنجیره نویسی (دستخط زنجیره ای) می توان نام برد. دوره های صفرتاصد هندرایتینگ پیوسته همان طور که از نام آن پیدا است در یک کلام صفر تا صد پیوسته نویسی انگلیسی را به شما آموزش میدهد. این دوره تمام آن چیزی را که برای آموزش کامل دستخط زنجیره ای نیاز دارید برای شما فراهم میکند. هم ابزار بسیار با کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد و هم آموزش تصویری با کیفیت. این سبک نوشتاری با خودکار و یا مداد معمولی انجام میشود و ما سعی داریم به طور بسیار ساده آن را به صورت غیرحضوری به شما آموزش دهیم. با شرکت در این دوره های غیرحضوری میتوانید یک دستخط زنجیره ای و پیوسته بسیار زیبا داشته باشید و از دستخط خود نهایت لذت را ببرید.

از مهم ترین ویژگی های این دوره این است که مورد تایید مرکز خوشنویسی بین الملل تهران می باشد. فونت و سبک خوشنویسی هندرایتینگ در این دوره برگرفته از رسم الخط استاد کرمی می باشد و تمام حروفی را که در دفتر پیوسته نویسی صفرتاصد و این دوره آموزش میدهیم به طور دقیق توسط بنده و استاد کرمی بررسی شده است. این دوره با همکاری بسیاری از دوستان و همکاران عزیزم و به ویژه استاد عزیزم جناب آقای مجتبی کرمی آماده سازی شده است و امیدوارم با کمک شما دوستان عزیزم هر روز بهتر و باکیفیت تر شود.

مدرس: استاد بیگدلی

تمامی جلسات آموزشی و رفع اشکال این دوره توسط استاد اسماعیل بیگدلی برگزار میشود. جهت مشاهده نمونه کار استاد کلیک کنید.

ارائه مدرک معتبر

در پایان دوره (غیر از نسخه خودآموز) مدرک معتبر از مرکز خوشنویسی بین الملل و کانون خوشنویسی انگلیسی برای شما ارسال خواهد شد.

۱۲ جلسه در ۳ ماه

کل دوره حداقل ۱۲ جلسه می باشد که هفته‌ای میبایست ۱جلسه از فیلم‌‌های آموزشی را مشاهده کنید. در مجموع این دوره در طول ۳ ماه برگزار میشود.

مورد تایید مرکز خوشنویسی بین‌الملل

این دوره توسط استاد مجتبی کرمی، مدیریت مرکز خوشنویسی بین الملل تهران بررسی و تایید شده است.

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

 • اساتید و مدرسان زبان انگلیسی
 • دانش آموزان موسسات زبان
 • دانشجویان رشته زبان انگلیسی
 • پزشکان و تمامی افرادی که با نسخه نویسی سروکار دارند
 • هنرجویان و اساتید خوشنویسی فارسی
 • افرادی که قصد ایجاد یک کسب‌و‌کار جدید دارند
ثبت‌نام در دوره

در پایان دوره اینگونه خواهید نوشت

در پایان دوره شما به یک دستخط بسیار عالی خواهید رسید. دستخطی که هم کاربر روزمره زیادی خواهد داشت و هم در خلق آثار هنری میتواند مورد استفاده قرار گیرد. تصاویر زیر نمونه کارهایی میباشد که توسط اساتید و هنرجویان مرکز خوشنویسی بین الملل تحریر شده است. شما هم میتوانید زیبا بنویسید.

ویژگی های دوره در یک نگاه

016-certificate

دریافت مدرک بیسیک از مرکز خوشنویسی بین الملل

مدرک بیسیک (basic) از مرکز خوشنویسی بین الملل تهران ویژه هنرجویان نسخه زرین و ویژه اساتید ارسال خواهد شد.

016-certificate

دریافت مدرک حرفه‌ای از مرکز خوشنویسی بین الملل

مدرک حرفه‌ای (professional) از مرکز خوشنویسی بین الملل تهران تنها ویژه هنرجویان نسخه ویژه اساتید ارسال خواهد شد.

015-certification

دریافت مدرک پایان دوره از کانون خوشنویسی انگلیسی

مدرک پایان دوره از طرف کانون خوشنویسی انگلیسی به تمامی هنرجویان این دوره تقدیم خواهد شد.

008-video-player

۱۲ جلسه رفع اشکال خصوصی

به ازای هر جلسه آموزشی یک جلسه رفع اشکال خصوصی در قالب یک فایل ویدیویی برای هنرجویان ضبط و ارسال میشود. (ویژه نسخه های زرین و ویژه اساتید)

017-clipboard

ارائه برنامه تمرینی روزانه

برنامه تمرینی روزانه به شما کمک میکند تا تمرینات مداوم و منظمی در طول این دوره داشته باشید. بدون داشتن برنامه منظم هیچگاه به دستخط عالی نخواهید رسید.

024-whiteboard212

آموزش تزئینات

به کمک حروف بزرگ تزئینی و تکنیک های فلوریشینگ میتوانید آثار هنری بسیار زیبایی را خلق کنید و همچنین دستخط زیباتری داشته باشید.

012-tasks

یادگیری ۱۰۰% تضمینی

در نسخه های زرین و ویژه اساتید بیادگیری ۱۰۰ درصد تضمین میشود چرا که عملکرد هنرجو را به طور منظم تحلیل میکنیم.

001-study

۱۲ جلسه آموزش

دوره های صفرتاصد دارای تعداد حداقل ۱۲ جلسه می باشد. در این ۱۲ جلسه تمامی نکات و موارد مربوط به هندرایتینگ به شما آموزش داده میشود.

003-poetry

کتاب تمرین محور فوق حرفه‌ای

کتاب پیوسته نویسی تمرین محور بالاترین نقطه قوت این دوره ها می باشد و تمام فیلم های آموزشی با این کتاب پیش میرود. جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

004-business-and-finance

پوستر حروف و اتصالات در یک نگاه

فرم تمام حروف و شیوه اتصال هر یک از آن ها بر روی دو پوستر پرس شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

014-pen-new

۲ عدد خودکار ژله‌ای پایلوت

همراه با کتاب و پوستر، ۲ عدد خودکار ژله ای پایلوت نیز در پکیج ابزار وجود دارد و برای شما ارسال خواهیم کرد.

013-business-and-finance-1

آموزش تکنیک‌های تدریس و کسب درامد

در نسخه ویژه اساتید به شما آموزش داده میشود چگونه با داشتن یک دستخط عالی به کسب درآمد برسید.

024-whiteboard

آموزش وایت برد نویسی

اگر قصد تدریس هندرایتینگ و کسب درامد در این زمینه دارید میبایست بر روی وایت‌بردنویسی تسلط خوبی داشته باشید.

026-talk

ارتباط مداوم و مستقیم با استاد

در نسخه های زرین و ویژه اساتید هنرجویان به طور مداوم و مستقیم با استاد در تماس خواهند بود.

دوره های صفرتاصد در سه نسخه

دوره های صفر تا صد هندرایتینگ پیوسته با توجه به اهداف مورد نظر شما در سه نسخه برگزار میشود. نسخه خودآموز، نسخه زرین و نسخه ویژه اساتید سه نسخه از این دوره ها می باشند. در هر نسخه شما هندرایتینگ پیوسته را از صفر تا صد آموزش خواهید دید و تنها یکی از این نسخه ها را بنا به هدف خود می بایست انتخاب کنید. به عبارتی دیگر این نسخه ها همدیگر را تکمیل نمی کنند یعنی این که شما نیازی نیست ابتدا دوره خودآموز، سپس دوره زرین و در نهایت دوره ویژه اساتید را تهیه کنید.

نسخه خودآموز

نسخه زرین

نسخه ویژه اساتید

در ادامه در مورد هر یک از این سه نسخه میپردازیم. خواهش میکنم برای تصمیم گیری بهتر و این که بدانید کدام یک از نسخه های دوره صفرتاصد هندرایتینگ برای شما مناسب تر است تا انتها همراه ما باشید.

همین حالا ثبت نام میکنم

نسخه خودآموز

نسخه خودآموز پایه ای ترین نسخه دوره صفرتاصد هندرایتینگ می باشد. این نسخه تمامی ابزار و آموزش های لازم را برای شما فراهم میکند و شما با استفاده از برنامه و تمرین منظم میتوانید در پایان دوره به یک دست خط خوبی دست پیدا کنید.

نسخه خودآموز به طور کلی برای افراد با اهداف زیر مناسب است:

 • دوستانی که دستخط زنجیره ای نسبتا خوبی دارند و معتقدند برای زیباتر و بهتر شدن دست خطشان تنها به ابزار و فیلم های آموزشی با کیفیت نیاز دارند.
 • دوستانی که به دستخط زنجیره ای علاقه دارند اما هزینه کافی برای تهیه دیگر دوره ها را ندارند.
 • مدیران موسسات زبان و اساتید خوشنویسی که قصد دارند دوره های پیوسته نویسی را در موسسه خود برگزار کنند و به همین خاطر به ابزار بسیار با کیفیت نیاز دارند.
 • برای تمام افرادی که به پیوسته نویسی انگلیسی علاقه دارند و این باور را دارند که اگر ابزار مناسب و فیلم های آموزشی در اختیارشان قرار گیرد خود میتوانند یاد بگیرند و پیشرفت کنند.
دوره صفر‌تا‌صد هندرایتینگ با خودکار

در واقع نسخه خودآموز برای افرادی است که برای یاد گرفتن پیوسته نویسی (هندرایتینگ) تنها به دنبال ابزار و فیلم های آموزشی با کیفیتی می باشند. نه به دنبال مدرکی هستند و نه میخواهند در این زمینه به کسب درآمد بپردازند. آن ها تنها نیاز به ابزار دارند. ما بهترین و با کیفیت ترین ابزار و آموزش را در اختیار این عزیزان قرار میدهیم تا به طور خودآموز این هنر زیبا را کسب کنند.

ویژگی های نسخه خودآموز در یک نگاه

 • ۱۲ جلسه فیلم آموزشی
 • کتاب تمرین محور هندرایتینگ
 • پوستر حروف و اتصالات در یک نگاه
 • دو عدد خودکار ژله‌ای پایلوت
ثبت‌نام در نسخه خودآموز

نسخه زرین

نسخه زرین دومین نسخه از دوره های صفرتاصد هندرایتینگ می باشد. این نسخه صفرتاصد هندرایتینگ را علاوه بر آموزش های تکمیلی (حروف تزئینی و فلوریشینگ و …) به شما آموزش میدهد، تمرینات شما جلسه به جلسه به صورت ویدیویی رفع اشکال میشوند و مدرک بیسیک و پایان دوره از مرکز خوشنویسی بین الملل و کانون خوشنویسی انگلیسی به شما تعلق میگیرد.

میتوان گفت یادگیری هندرایتینگ در این نسخه صد در صد تضمین شده است چرا که استاد مرتب با هنرجو در ارتباط است و هرگز اجازه نمیدهد از مسیر خود منحرف شود. جلسات رفع اشکال خصوصی به صورت آنلاین هر جلسه برگزار میشود تا هنرجویان مشکلات خود را بدانند و در جهت رفع آن ها تمرینات کافی را انجام دهند.

نسخه زرین به طور کلی برای افراد با اهداف زیر مناسب است:

 • دوستانی که قصد دارند هندرایتینگ را صد در صد تضمینی آموزش ببینند.
 • علاقه مندانی که نیاز به مدرک پایان دوره از کانون خوشنویسی انگلیسی و همچنین مدرک بیسیک از مرکز خوشنویسی بین الملل را دارند.
 • هنرجویانی که علاوه بر یادگیری کامل هندرایتینگ قصد دارند حروف تزئینی و تکنیک های فلوریشینگ را نیز یاد بگیرند.

در واقع نسخه زرین برای افرادی است که علاقه زیادی به یادگیری هندرایتینگ دارند. استاد دوره (اسماعیل بیگدلی) جلسه به جلسه تمرینات این عزیزان را رفع اشکال خواهد کرد و همیشه ارتباط خود را با آن ها حفظ میکند. یادگیری پیوسته نویسی در این نسخه ۱۰۰% تضمینی است.

ویژگی های نسخه زرین در یک نگاه

 • ۱۲ جلسه فیلم آموزشی
 • کتاب تمرین محور هندرایتینگ
 • پوستر حروف و اتصالات در یک نگاه
 • دو عدد خودکار ژله‌ای پایلوت
 • آموزش حروف بزرگ تزئینی
 • آموزش تکنیک های فلوریشینگ
 • ارائه مدرک بیسیک (basic) از مرکز خوشنویسی بین الملل
 • ارائه مدرک پایان دوره از کانون خوشنویسی انگلیسی
 • ۱۲ جلسه رفع اشکال خصوصی توسط استاد بیگدلی
 • ارائه برنامه تمرینی روزانه ویژه هنرجو
 • تضمین ۱۰۰% یادگیری
ثبت‌نام در نسخه زرین

نسخه ویژه اساتید

نسخه اساتید برای دوستانی طراحی شده است که قصد دارند هندرایتینگ را صد در صد تضمینی همراه با استاد آموزش ببینند و در همین زمینه به کسب درامد بپردازند. این نسخه شما را از صفر به درامد میلیونی میرساند.

نسخه ویژه اساتید به طور کلی برای افراد با اهداف زیر مناسب است:

 • علاقه مندانی که هم به هنر علاقه دارند و هم قصد ایجاد یک کسب و کار را در این زمینه دارند.
 • دوستانی که تمایل دارند مدرک حرفه ای professional certificate هندرایتینگ را از مرکز خوشنویسی بین الملل دریافت کنند.
 • عزیزانی که قصد دارند در پایان دوره به عنوان رسما به عنوان استاد در کانون خوشنویسی انگلیسی و یا در مرکز خوشنویسی بین الملل فعالیت کنند.

در نسخه اساتید شما نه تنها صفر تا صد هندرایتینگ را آموزش خواهید دید بلکه در کنار آن با در دست داشتن مدرک پیشرفته و معتبر میتوانید به کسب درآمد بپردازید.

دوره صفر‌تا‌صد هندرایتینگ با خودکار

نسخه اساتید برای افرادی طراحی شده است که قصد دارند صفرتاصد هنرایتینگ را به طور کامل آموزش ببینند و به روش های مختلف به کسب درآمد بپردازند. این نسخه تمامی مزایای نسخه های قبلی را دارد و حرفه ای ترین نسخه دوره های صفرتاصد هندرایتینگ است.

ویژگی های نسخه ویژه اساتید در یک نگاه

 • ۱۲ جلسه فیلم آموزشی
 • ۱۲ جلسه رفع اشکال خصوصی توسط استاد بیگدلی
 • ارائه برنامه تمرینی روزانه ویژه هنرجو
 • تضمین ۱۰۰% یادگیری
 • کتاب تمرین محور هندرایتینگ
 • پوستر حروف و اتصالات در یک نگاه
 • دو عدد خودکار ژله‌ای پایلوت
 • آموزش حروف بزرگ تزئینی
 • آموزش تکنیک های فلوریشینگ
 • ارائه مدرک بیسیک (basic) از مرکز خوشنویسی بین الملل
 • ارائه مدرک پروفشنال (professional) از مرکز خوشنویسی بین الملل
 • ارائه مدرک پایان دوره از کانون خوشنویسی انگلیسی
 • آموزش تکنیک های کسب درآمد
 • آموزش وایت برد نویسی
 • فعالیت به عنوان استاد مرکز خوشنویسی بین الملل و کانون خوشنویسی انگلیسی
 • دریافت هنرجو توسط کانون خوشنویسی انگلیسی
 • اخذ نمایندگی مرکز خوشنویسی بین الملل
ثبت‌نام در نسخه ویژه اساتید

جدول ویژگی ها و ثبت نام

دوره های صفرتاصد هندرایتینگ پیوسته با خودکار در سه نسخه برگزار میشوند. جدول زیر تفاوت ویژگی های این سه نسخه را نشان میدهد. شما می‌بایست یکی از این سه نسخه را با توجه به ویژگی های آن انتخاب کنید و سپس بر روی “تهیه دوره” کلیک کنید.

هر کدام از ویژگی های جدول بالا را به طور مفصل در بخش بعدی توضیح داده ایم.

ویژگی های نسخه های دوره صفر تا صد هندرایتینگ

در این بخش خواهش میکنم توجه بسیار بیشتری داشته باشید چرا که قصد داریم ویژگی ها و آپشن های هر یک از این نسخه ها را به طور دقیق بررسی کنیم. در جدول زیر لیست ویژگی های این نسخه نشان داده شده است که در ادامه در مورد هر یک از آن ها صحبت خواهیم کرد.

۱۲ جلسه فیلم آموزشی

دوره های صفر تا صد هندرایتینگ در ۱۲ جلسه تنظیم شده است. در این ۱۲ جلسه شما تمامی آن چیزی را که برای داشتن یک دستخط خوب نیاز دارید خواهید آموخت و به محض تهیه دوره، فیلم های آموزشی مربوطه در دسترس شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

در این جلسات بنده (اسماعیل بیگدلی) تمام حروف را با دقت بسیار بالا خوشنویسی کرده ام. از ابتدای خوشنویسی هر حرف تا انتهای آن ضبط شده  و به همراه آن توضیحات کاملی از مسیر ابتدا تا انتهای خوشنویسی حروف داده شده است. شما عزیزان با مشاهده این فیلم های آموزشی به راحتی فرم تمامی حروف را یاد خواهید گرفت.

همان طور که میدانید بدون یادگیری اتصالات حروف هرگز نمی توان یک متن و جمله زیبا را خوشنویسی کرد. در این ۱۲ جلسه انواع اتصالات مربوط به هر حرف به شما آموزش داده میشود و با تمرین روزانه و منظم در همان چند جلسه اول به راحتی می توانید کلمات و جملات را بسیار زیبا به تحریر درآورید.

ضبط با کیفیت فیلم ها

کیفیت فیلم برداری و ضبط این جلسات از کیفیت مطلوبی برخوردار است و از لحاظ واضح بودن حروف و حرکت دست هیچ مشکلی نخواهید داشت. همچنین صدابرداری نیز با کیفیت مطلوبی انجام شده است و به خوبی میتوانید صدای استاد را بشنوید. در کل میتوان گفت کیفیت فیلم برداری و صدابرداری این ۱۲ جلسه کاملا مطلوب است و خدا را شکر از این بابت هیچ مشکلی نخواهید داشت.

مدت زمان هر جلسه ۱۰ دقیقه

اکثر فیلم های آموزشی در این دوره طوری برنامه ریزی و ضبط شده اند که حداقل زمان ممکن را از شما عزیزان بگیرد. بسیاری از عزیزان که این دوره را تهیه میکنند به گونه های مختلفی مشغول می باشند و فرصت بسیار کمی را برای آموزش پیوسته نویسی اختصاص میدهند. بله دوستان عزیم، اگر زمان شما برایتان بسیار مهم می باشد بنابراین برای ما هم بسیار مهم می باشد. اکثر جلسات این دوره کم تر از تنها ۱۰ دقیقه در هفته زمان شما را میگیرد و مطمئنا تمام نکات و مطالب ضروری در این ۱۰ دقیقه به شما عزیزان آموزش داده شده است.

بنده بارها به هنرجو ها عرض کرده ام که چالش اصلی در دوره های صفر تا صد صرفا یادگیری فرم حروف نیست. شما به راحتی در کم تر از یک ساعت می توانید فرم و شکل تمام حروف را به ذهن بسپارید. اما چالش اصلی شما این است که آن قدر تمرین کنید تا این سبک از خوشنویسی انگلیسی به دست خط روزمره شما تبدیل شود. به همین خاطر تمرکز بنده در این دوره بیشتر از هر چیز بر روی تمرینات شما می باشد. به همین خاطر است که کتابی که در این دوره ها به شما داده میشود کتاب تمرین محور است و حدود ۳۰۰ صفحه تمرین دارد. هدف واقعی ما این است که شما به تسلط برسید.

 

هر هفته یک یا دو جلسه

دوستان عزیزم. شما میتوانید تمام جلسات را یک جا مشاهده کنید و تمام دوره را یک روزه تمام کنید! بنده در این دوره واقعا می خواهم شما به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنید. باید بپذیرید  دستخطی که این همه سال همراه شما بوده است هرگز به راحتی تغییر نخواهد کرد. باید تمرینات منظم را در طول زمان انجام دهید تا به تدریج دست خط خود را زیباتر کنید. هفته ای یک جلسه برای دوره صفر تا صد هندرایتینگ پیوسته مناسب است و به شدت تاکید میکنم تا زمانی که تمرینات جلسه قبل را انجام نداده اید هرگز به سراغ جلسات بعدی نروید. هرگز نمیتوان خوشنویسی را سریع و با عجله آموزش دید. باید به خوشنویسی زمان بدهید تا در ذهن و دستان شما تثبیت شود. ممکن است اگر این دوره را خیلی سریع به اتمام برسانید بتوانید زیبا بنویسید اما خیلی بعید است بتوانید بر روی آن تسلط داشته باشید.

بنابراین توصیه میکنم هفته ای یک یا حداکثر دو فیلم آموزشی را مشاهده کنید و تا تمرینات را به خوبی انجام نداده اید به سراغ جلسات بعدی نروید.

پیشروی بر اساس کتاب آموزشی تمرین محور

دوستان عزیزم پیشرفت شما می بایست مرحله به مرحله صورت بگیرد. بر همین اساس این دوره شما را در یک برنامه منظم قرار میدهد که شما به کمک آن مرحله به مرحله پیشرفت خواهید کرد. تمام آموزش های ضبط شده در این ۱۲ جلسه طبق ساختار کتاب آموزشی تمرین محور پیش خواهد رفت. یعنی همان طور که این کتاب از حرکات پایه شروع میشود فیلم های آموزشی هم از حرکات پایه شروع میشود. می توان گفت فیلم های آموزشی و کتاب تمرین محور مکمل یکدیگر می باشند و شما به کمک آن ها می توانید به راحتی به هدف خود دست یابید.

دفتر آموزشی پیوسته نویسی انگلیسی

سرفصل مطالب این ۱۲ جلسه

سرفصل فیلم های آموزشی هندرایتینگ طوری تنظیم شده است که در ۱۲ جلسه از ابتدایی ترین حرکات تا اتصالات و متن نویسی آموزش داده شود. سرفصل جلسات آموزشی دوره صفر تا صد هندرایتینگ را در بخش زیر مشاهده میکنید.

 • بخش اول: مطالب مقدماتی و نکات قبل شروع دوره
  • جلسه ۱: نکات اولیه
 • بخش دوم: حروف کوچک و کلمه نویسی
  • جلسه ۲: آموزش حروف w,u,t,i + اتصالات
  • جلسه ۳: آموزش حروف x,m,n + اتصالات
  • جلسه ۴: آموزش حروف q,g,e,o,c,d,a + اتصالات
  • جلسه ۵: آموزش حروف f,b,k,h,l + اتصالات
  • جلسه ۶: آموزش حروف s,z,r,y,v,j,p + اتصالات
 • بخش سوم: حروف بزرگ و جمله نویسی
  • جلسه ۷: آموزش حروف S,L,G,D,A + اتصالات
  • جلسه ۸: آموزش حروف Q,O,J,I + اتصالات
  • جلسه ۹: آموزش حروف T,F,E,C + اتصالات
  • جلسه ۱۰: آموزش حروف N,H,K,M,R,B,P + اتصالات
  • جلسه ۱۱: آموزش حروف Z,Y,X,W,V,U + اتصالات
 • بخش چهارم: متن نویسی
  • جلسه ۱۲: آموزش و نکات مربوط به متن نویسی

این دوره ها از حرکات پایه آغاز و به متن نویسی ختم میشود. شما با شرکت در دوره های صفر تا صد هندرایتینگ به راحتی میتوانید این سبک نوشتاری بسیار زیبا را یاد بگیرید و دستخط خود را به بهترین شکل زیباتر کنید.

کتاب آموزشی و تمامی ابزار لازم

رسیدن به یک دستخط عالی بدون ابزار مناسب عملا امکان پذیر نیست. ما در این دوره هم آموزش باکیفیت و هم ابزار با کیفیتی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. هنگامی که این دوره را تهیه میکنید یک پکیج بسیار حرفه ای در کنار فیلم های آموزشی برای شما ارسال میشود. طراحی و تولید این پکیج حدود یک سال طول کشیده است. یعنی اگر بنده مثل بقیه دوره ها تنها به ضبط و فروش چند فیلم آموزشی اکتفا میکردم چند سال پیش این دوره ها باید برگزار میشد. تمام ابزاری که شما برای یادگیری صفر تا صد پیوسته نویسی انگلیسی نیاز دارید با بهترین کیفیت در این پکیج قرار دارد. در ادامه هر کدام از این ابزار را باهم بررسی میکنیم.

کتاب تمرین محور پیوسته نویسی

۱. کتاب تمرین محور حرفه‌ای

برای یادگیری هر سبکی از خوشنویسی اولا به آموزش فرم حروف و اصول خوشنویسی و ثانیا به تمرین خوشنویسی نیاز داریم. آموزش اصولی هنگامی که با تمرین همراه شود خود را در ذهن شما جای میدهد. به همین خاطر محور این کتاب آموزش و تمرین می باشد. هر کتابی که از یکی از این دو محور خارج شود مطمئنا ناقص است و برای تکمیل شدن نیاز به دفتر و یا کتاب دیگری است. کتاب آموزشی تمرین محور پیوسته نویسی انگلیسی تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید. از آموزش تک به تک حروف گرفته تا جمله نویسی و متن نویسی و … همه و همه در این کتاب جادویی وجود دارند. اگر موافق باشید چند ویژگی مهم این کتاب را تیتروار باهم بررسی میکنیم.

 • رسم الخط استاد کرمی
 • ۳۰۰ صفحه آموزش+تمرین
 • آموزش خط کشی
 • آموزش از حرکات پایه
 • آموزش مرحله به مرحله تمام حروف پیوسته نویسی انگلیسی
 • آموزش اتصالات
 • آموزش جمله نویسی و متن نویسی
 • آموزش اعداد و علائم
 • آموزش بر اساس گروه بندی حروف
 • استفاده از کاغذ ۱۲۰ گرم با کیفیت
 • چاپ رنگی و طراحی زیبا
 • استفاده از فونت اختصاصی
 • صحافی قفل کلاسور

این کتاب از یک فونت اختصاصی استفاده میکند. این فونت در واقع رسم الخط استاد گرامی آقای مجتبی کرمی (مدیریت مرکز خوشنویسی بین الملل) می باشد که آن را به صورت دیجیتال در آورده ایم تا در امر آموزش و تهیه دفترها و کتب آموزشی به ما کمک کند.

دوستان عزیزم این کتاب ۳۰۰ صفحه ای بسیاری از نیاز های شما را برای آموزش پیوسته نویسی انگلیسی براورده میکند. زمان و انرژی بسیار زیادی بر روی این کتاب گذاشته شده است تا بتواند لایق هنرجویان عزیز باشد. در مورد این کتاب در قالب یک پست جداگانه مفصل توضیح داده ایم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کتاب روی این لینک کلیک یا تاچ کنید.

۲. خودکار ژله ای Pilot G2

در پکیج دوره های صفر تا صد پیوسته نویسی انگلیسی خودکارهای ژاپنی بسیار با کیفیتی به نام Pilot G2 قرار دارد. این خودکار های ژله ای دست شما را در تمرین های طولانی خسته نمیکند و جوهر را متناسب و با یک جریان آرام به کاغذ منتقل می کند، جوهر ریزی بسیار کمی دارد و به راحتی می توان گفت یکی از مناسب ترین خودکارها برای هندرایتینگ و پیوسته نویسی می باشد. خودکار های ژله ای پایلوت پر فروش ترین خودکار در آمریکا و سایت آمازون می باشد و اگر در اینترنت عبارت “best pens for handwriting” را جست و جو کنید مطمئنا خودکار های پایلوت را در لیست نتایج جست و جو خواهید یافت.

دوره صفر تا صد پیوسته نویسی انگلیسی

۳. پوستر حروف و اتصالات

پوستر حروف و اتصالات به شدت برایتان کاربردی خواهد بود. می توانید همیشه همراه خود داشته باشید و از میان تمام ابزاری که در این پکیج وجود دارد این پوستر تنها برای شما باقی می ماند و شما بار ها و بارها به آن مراجعه خواهید کرد. به همین خاطر تمام پوستر ها پرس حرارتی شده اند که در گذر زمان کیفیت خود را از دست ندهد. بنده بعد ۴ سال فعالیت در زمینه خوشنویسی هنوز به سرمشق های استادم (مجتبی کرمی عزیز) مراجعه میکنم!

دو پوستر در این پکیج وجود دارد:

 • پوستر اول: تمامی حروف بزرگ، حروف کوچک، اعداد و علائم + یک متن کامل که به سبک پیوسته نویسی تحریر شده است
 • پوستر دوم: تمامی اتصالات هر حرف

می توان گفت خلاصه کل کتاب در این دو پوستر گنجانده شده است. باز هم خدمت شما عرض میکنم که این دو پوستر در آینده به شدت برایتان کاربردی خواهد بود چرا که همیشه به آن ها نیاز خواهید داشت. مثلا اگر فرم حرکت q را فراموش کردید نیازی نیست به سراغ کتاب بروید و 300 صفحه را برای پیدا کردن حرف q ورق بزنید.

دوره صفر تا صد پیوسته نویسی انگلیسی

بنابراین در پکیج نسخه خودآموز دوره پیوسته نویسی انگلیسی این ۳ مورد قرار دارد:

 1. کتاب آموزشی تمرین محور پیوسته نویسی انگلیسی
 2. خودکار ژله ای پایلوت G2 (رنگ آبی و مشکی)
 3. دو عدد پوستر (خلاصه تمام حروف، اتصالات و یک متن کامل)

این سه آیتم در کنار فیلم های آموزشی مربوط به خوشنویسی حروف می تواند تمام آن چیزی باشد که شما نیاز دارید. تمام این موارد به دقت و با صرف زمان و انرژی بسیار بالایی طراحی و تهیه شده اند و اکنون شما با چند کلیک (یا تاچ) میتوانید آن را تهیه کنید و در کم ترین زمان درب منزل خود تحویل بگیرید.

۱۲ جلسه رفع اشکال خصوصی و ویدیویی توسط استاد دوره

به خوبی میدانیم که دستخط یک ویژگی منحصر به فرد می باشد و هر شخصی دستخط مختص خودش را دارد. بنابراین هنرجویانی که در دوره های هندرایتینگ شرکت میکنند با دستخط خاصی که دارند معمولا مشکلات خاصی را نیز تجربه میکنند که اگر آن ها را رفع نکنند ممکن است همیشه همراه آن ها باشد.

خودشناسی بیشتر = پیشرفت سریع‌تر

جلسات رفع اشکال خصوصی یکی از مهم ترین ویژگی های دوره صفر تا صد هندرایتینگ (نسخه های زرین و ویژه اساتید) می باشد. به ازای هر جلسه آموزشی یک جلسه رفع اشکال کاملا ویدیویی نیز برگزار خواهد شد. در جلسات رفع اشکال تمرین های شما را بررسی خواهیم کرد و نکاتی به شما گفته میشود که تنها و تنها مختص خود شما است. عملکرد شما را جلسه به جلسه بررسی میکنیم و این باعث میشود شما به خودشناسی خوبی دست پیدا کنید. زمانی که شما از عملکرد خود مطلع باشید به راحتی می توانید برای بهبود و تقویت ضعف های خود برنامه هدف مندی را تنظیم کنید.

اما هنگامی که شما ندانید در چه حروفی و یا در چه بخش هایی مشکل دارید چگونه میتوانید دستخط خود را تقویت کنید؟ تا زمانی که یک ورزشکار اطلاعی از وضعیت جسمانی خود نداشته باشد چگونه می تواند به یک بدن ایده آل دست پیدا کند و یا عملکرد خوبی داشته باشد؟ ما در این دوره قدم به قدم همراه شما پیش میرویم و با شما این اطمینان را میدهیم که با خودشناسی عمیق تر به دستخط بهتری دست پیدا خواهید کرد.

ارتباط مداوم با استاد

یکی دیگر از ویژگی های خوب جلسات رفع اشکال ارتباط مداوم هنرجو با استاد است. هنگامی که شما با یک استاد با تجربه مدام در ارتباط باشید خود به خود بر روی عملکرد شما تاثیر مثبت خواهد داشت. تجربیات و دانش استاد بسیار سریع تر و راحت تر به شما منتقل خواهد شد و مهم تر از همه این که شما همیشه احساس میکنید که یک نفر همراه شماست و دست شما را خواهد گرفت. هر گاه با مشکلی مواجه میشوید میدانید که استاد کاملا دلسوزانه آن را میشنود و در جهت رفع و بهبود آن شما را راهنمایی میکند. این حس یک اطمینان خاطر به شما میدهد و میتوانم بگویم بهترین مزیت جلسات رفع اشکال می باشد.

نحوه برگزاری جلسات رفع اشکال

بسیاری از جلسات رفع اشکال که در دوره های مجازی برگزار میشود به صورت تصویری و یا صوتی انجام میشوند. جلسات ویدیویی میتوان گفت ترکیب جلسات تصویری و جلسات صوتی است و تاثیر بسیار بیشتری را نسبت به دیگر روش ها دارد. نحوه برگزاری جلسات رفع اشکال بدین صورت است که شما پس از مشاهده فیلم آموزشی و انجام تمرینات مربوط به آن جلسه عکس تمرین خود را ارسال میکنید و استاد دوره با استفاده از عکس ارسالی شما یک فیلم رفع اشکال ضبط کرده و برای شما ارسال میکند. در این فیلم استاد تمام ضعف هایی که شما در تمرینات داشته اید را مشخص و نکات کلیدی را برای پیشرفت و راهنمایی شما مطرح خواهد کرد.

ارائه برنامه تمرینی روزانه

یکی دیگر از ویژگی های دوره صفر تا صد هندرایتینگ (نسخه زرین و ویژه اساتید) ارائه برنامه تمرینی روزانه به هر هنرجو می باشد. همه به خوبی میدانیم که داشتن یک برنامه تمرینی منظم و روزانه سرعت پیشروی شما چندین برابر خواهد کرد. هنگامی که شما بدانید هر روز چه صفحاتی از کتاب را قرار است تمرین کنید دیگر هیچ نگرانی از پیشرفت خود نخواهید داشت چرا که با انجام تمرینات طبق برنامه مطمئنا به نتیجه مطلوبی دست پیدا میکنید. داشتن برنامه باعث میشود وسواس و نگرانی شما نیز به حداقل برسد. بسیاری از هنرجویان میترسند که تمرین کافی را انجام نداده اند و همین موضوع باعث بالا رفتن نگرانی و مانع پیشرفت آن ها میشود. داشتن وسواس و نگرانی در انجام تمرینات از نداشتن برنامه افزایش می یابد. هنگامی که شما برنامه و اهداف روزانه ندارید نمیدانید که چه میزان تمرین برای آن روز کافی است و هنگامی که تمرینات آن روز به اتمام رساندید یک اطمینان خاطری به شما دست خواهد داد که باعث آرامش شما خواهد شد.

یکی دیگر فواید برنامه این است که مداومت و پیوستگی تمرینات شما را افزایش میدهد. دوستان عزیزم فرض میکنیم شما قرار است ۲۰ ساعت زمان برای انجام تمرینات این دوره صرف کنید. شما میتوانید آن ۲۰ ساعت را در یک روز و هم میتوانید آن را در ۱۲۰ روز (روزی ۱۰ دقیقه تمرین) صرف کنید. در هر دو حالت ۲۰ ساعت از زمان شما گرفته شده است اما در حالت دوم تسلط شما به مراتب بیشتر از حالت اول خواهد بود چرا که با پدیده ای به نام زمان آمیخته شده است.

ما در دوره های صفر تا صد هندرایتینگ سعی میکنیم یک برنامه تمرینی روزانه برای شما تنظیم کنید تا هم نگرانی شما کاهش پیدا کند و هم مداوت تمرینات شما بالا رود. به شما خواهیم گفت هر روز چه صفحاتی از کتاب را تمرین کنید و در نهایت باعث تسلط بیشتر شما در هندرایتینگ خواهد شد.

صدور مدرک بیسیک از مرکز خوشنویسی بین الملل

مدرک بیسیک (basic certificate) مرکز خوشنویسی بین الملل نشان دهنده آن است که شرکت در دوره های صفر تا صد پیوسته نویسی یا هندرایتینگ همانند شرکت در یک کلاس حضوری در مرکز خوشنویسی بین الملل تهران است. این مدرک ویژه هنرجویانی است که نسخه های زرین و یا ویژه اساتید را تهیه کرده اند و گواهی آن است که هنرجو هندرایتینگ را به خوبی آموزش دیده است. دریافت مدرک بیسیک نیاز به هیچ گونه آزمونی ندارد و به تمام عزیزانی که دوره هندرایتینگ در نسخه های زرین و ویژه اساتید را به اتمام رسانده اند صادر میشود چرا که با اتمام دوره صفر تا صد ما این اطمینان را به آن ها میدهیم که به دستخط عالی دست یافته اند.

مرکز خوشنویسی بین الملل دارای مجوز سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی است و مدرک آن کاملا معتبر می باشد.

لازم است بدانبد صدور مدرک بیسیک به صورت کاملا آنلاین بوده و نیازی نیست برای دریافت آن حضور داشته باشید. ما مدرک بیسیک را درب منزل شما تحویل خواهیم داد.

صدور مدرک پروفشنال از مرکز خوشنویسی بین الملل

مدرک حرفه ای (professional certificate) بالاترین مدرک در خوشنویسی انگلیسی سبک هندرایتینگ می باشد که از سوی مرکز خوشنویسی بین الملل تهران صادر میشود. این مدرک گواهی دهنده آن است که هنرجو تسلط کامل به هندرایتینگ پیوسته نویسی لاتین دارد و همچنین میتواند آن را به دیگرهنرجویان تدریس کند. این مدرک تنها به هنرجویانی تقدیم میشود که در نسخه ویژه اساتید دوره صفر تا صد هندرایتینگ شرکت کنند. باز هم لازم است یاداوری کنم مرکز خوشنویسی بین الملل دارای مجوز سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی است و مدرک آن کاملا معتبر می باشد.

جهت کسب مدرک حرفه ای هندرایتینگ می بایست پس از اتمام دوره یک جلسه در مرکز خوشنویسی بین الملل حضور یابید و هندرایتینگ را به صورت زنده هم بر روی کاغذ و هم بر روی وایت برد اجرا کنید. پس از تایید صلاحیت توسط استاد مجتبی کرمی، مدرک حرفه ای از مرکز خوشنویسی بین الملل برای شما صادر خواهد شد.

آموزش حروف بزرگ تزئینی و تکنیک های فلوریشینگ

در نسخه های زرین و ویژه اساتید علاوه بر آموزش اصولی هندرایتینگ، حروف بزرگ تزئینی و تکنیک های فلوریشینگ نیز به شما آموزش خواهیم داد. تکنیک های زیباسازی و تزئین متن به شما کمک میکند هندرایتینگ و دستخط زیباتری داشته باشید. درست است که هدف بسیاری از هنرجویان از یادگیری هندرایتینگ و پیوسته نویسی انگلیسی بهبود دستخط خود است اما این سبک نوشتاری آن قدر زیبا است که به راحتی می توانید از آن در زمینه خلق آثار هنری نیز استفاده کنید.

به شما آموزش خواهیم داد چگونه از فرم های تزئینی حروف بزرگ در هندرایتینک برای زیباتر کردن دستخط خود استفاده کنید و چگونه با تکنیک های فلوریشینگ و افزودن دنباله های تزئینی متن خود را به مراتب زیباتر کنید.

آموزش وایت برد نویسی

آموزش وایت برد نویسی ویژه هنرجویان نسخه ویژه اساتید می باشد و برای کسب درامد و تدریس بسیار ضروری است. ما در نسخه اساتید هنرجویان را برای تدریس و کسب درامد آماده میکنیم. هر استاد می بایست مهارت کافی در خوشنویسی بر روی وایت برد داشته باشد. همچنین لازمه کسب مدرک حرفه ای از مرکز خوشنویسی بین الملل مهارت و تسلط کافی در خوشنویسی بر روی وایت برد می باشد.

آموزش تکنیک های تدریس و کسب درامد به چند روش

در نسخه ویژه اساتید به شما آموزش میدهیم که چگونه مهارت خوشنویسی خود را تبدیل به درامد کنید. مطمئن باشید افراد بسیار بسیار زیادی وجود دارند که میخواهند در جایگاه شما باشند و شما تنها با ایجاد یک استراتژی میتوانید آن ها را جذب کنید و یک کسب و کار بسیار خوبی را شروع کنید.

نگران جذب هنرجو نباشید

با این که تعداد هنرجویان خوشنویسی فارسی به مراتب بیشتر از خوشنویسی لاتین می باشد اما با توجه به گسترش روز افزون هنر زیبای خوشنویسی انگلیسی تعداد هنرجو ها و علاقه مندان نیز در این زمینه در حال افزایش است. هنرجویان بسیار زیادی در سراسر کشور وجود دارند که واقعا علاقه‌مند به یادگیری خوشنویسی انگلیسی می باشند. همچنین میتوان گفت اکثر دانش آموزان موسسات زبان نیز علاقه دارند دستخط انگلیسی زیبایی داشته باشند.

شروع فعالیت به عنوان استاد مرکز خوشنویسی بین الملل و کانون خوشنویسی انگلیسی

با در دست داشتن مدرک حرفه ای معتبر از مرکز خوشنویسی بین الملل تهران و همچنین کانون خوشنویسی انگلیسی میتوانید به کسب و کار خود اعتبار بخشید و به عنوان یکی از اساتید شایسته مرکز شروع به تدریس و کسب درامد کنید. پس از اتمام نسخه ویژه اساتید دوره هندرایتینگ و کسب شایستگی و صلاحیت تدریس از سوی مرکز خوشنویسی بین الملل و کانون خشنویسی انگلیسی مدرک حرفه ای برای شما صادر میشود که نشان میدهد شما میتوانید به عنوان یک استاد در کشور و یا خارج از کشور شروع به فعالیت کنید. همچنین با توجه به تعداد بسیار بسیار کم دوره های با کیفیت در کشور شانس شما برای ایجاد یک کسب و کار خوب در این زمینه به مراتب بیشتر از دیگر افراد خواهد بود چرا که شما در بهترین دوره شرکت کرده اید و مطمئنا به بهترین نتیجه رسیده اید.

برگزاری کلاس های حضوری در شهر خود

همان طور که بارها خدمت شما عزیزان عرض کردم تعداد بسیار کمی از کلاس های با کیفیت هندرایتینگ در کشور وجود دارد و کلاس های حضوری با کیفیت تنها در چند شهر ایران برگزار میشود. بنابراین شما پس از گذراندن این دوره به راحتی میتوانید به طور رسمی تحت اعتبار مرکز خوشنویسی بین الملل کلاس های حضوری در شهر خود برگزار کنید. این یک فرصت بزرگ برای افرادی است که زودتر از بقیه این دوره ها را در شهر خود برگزار میکنند چرا که شما اولین استادی خواهید بود که با شایستگی کامل در آن شهر و یا روستا شروع به تدریس میکند.

کسب درامد دلاری

به خوبی میدانیم که خوشنویسی انگلیسی در کشور های دیگر کاربردی تر است و مطمئنا متقاضیان بیشتری دارد. امروزه کلاس های مجازی بسیار زیادی در سایت های گوناگون در حال برگزاری است و شما اگر تسلط کمی به زبان انگلیسی داشته باشید به راحتی میتوانید فیلم های آموزشی خود را در سایت های آموزش آنلاین مثل udemy, skillshare, lynda, coursera و …  آپلود و شروع به کسب درامد کنید. ما در این دوره به شما آموزش میدهیم چگونه یک فیلم آموزشی را ضبط کنید و آن را در سایت های آموزشی آپلود و درامد دلاری کسب کنید.

همچنین اگر قصد مهاجرت به دیگر کشور ها را دارید میتوانید در آن کشور کلاس های حضوری برگزار کنید که مطمئنا استقبال زیادی خواهد شد و هنرجویان بسیار زیادی را به خود جذب خواهید کرد چرا که به احتمال زیاد زبان انگلیسی در آن کشورها کاربرد بیشتری نسبت به کشور ما دارد. ما در نسخه ویژه اساتید دوره صفر تا صد هندرایتینگ به شما انواع روش های کسب درامد را آموزش میدهیم چرا که میدانیم با این کار به ترویج و توسعه این هنر زیبا در دنیا کمک کرده ایم.

ظرفیت نسخه های این دوره

همان طور که در بخش های قبلی نیز مطالعه کردید جلسات رفع اشکال خصوصی ویژه هنرجویان نسخه های زرین و ویژه طلایی می بایست هر هفته ضبط شود و برای این کار باید زمان زیادی برای هر هنرجو سپری شود. به همین خاطر دوره های زرین و ویژه اساتید دارای ظرفیت محدود می باشد و اولویت با هنرجویان و علاقه مندانی است که سریع تر مراحل ثبت نام را تکمیل کرده اند. همان طور که در جدول هم مشاهده کردید ظرفیت نسخه ها بدین صورت می باشد:

۳نفر
ظرفیت نسخه ویژه اساتید
۱۰نفر
ظرفیت نسخه زرین
ظرفیت نسخه خودآموز

چرا باید به ما اعتماد کنید؟

مطمئنا این یکی از سوالاتی است که ممکن است در ذهن ما قبل از ثبت نام دوره و یا خرید کالایی باشد. چرا باید اعتماد کنیم؟ بنده و هیچ شخص دیگری موظف نیست تا به جای شما تصمیم بگیرید و یا به جای شما عملی را انجام دهد. همچنین تا زمانی که شناخت خوبی نسبت به ارائه دهنده نداشته باشید اعتماد کاری بسیار دشوار است. بنده اسماعیل بیگدلی موظف هستم که تمام اطلاعاتی را که شما برای تهیه این دوره نیاز دارید را در اختیار شما عزیزان قرار دهم و درنهایت تصمیم گیری را به خود شما واگذار میکنم. اگر این سوال در ذهن شما نیز قرار دارد موارد زیر را حتما مطالعه کنید:

تمام دوره ها تحت اعتبار مرکز خوشنویسی بین الملل تهران

دوره های صفر تا صد هندرایتینگ در تمامی نسخه ها تحت اعتبار و مورد تایید مرکز خوشنویسی بین الملل تهران می باشد و به همین خاطر است که به هنرجویان مدارک بیسیک و پروفشنال از سوی مرکز اعطاء میشود. مرکز خوشنویسی بین الملل تهران از سال ۱۹۹۹ میلادی فعالیت خود را آغاز کرده و موفق شده است مجوز فعالیت هنری خود را از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کنید. چنین مرکزی با این همه سال سابقه و تجربه به هیچ عنوان دوره ای بیکیفیت را با نام و اعتبار خود تایید نخواهد کرد. بنابراین هنگامی که استاد مجتبی کرمی (مدیریت مرکز خوشنویسی بین الملل) دوره ای و یا آموزشی را تایید میکند شک نکنید آن آموزش و دوره از کیفیت مطلوبی برخوردار است و شما را مطمئنا به نتیجه خواهد رساند.

حفظ اعتبار اولویت اصلی ما است

دوستان عزیزم ما به هیچ عنوان با ارائه یک دوره بی کیفیت  ارزش و اعتبار خود را زیر سوال نخواهیم برد. حفظ ارزش و اعتبار اولویت اصلی ما است و تا زمانی که محصول و یا آموزشی را با کیفیت بالا آماده و تولید نکنیم آن را هرگز منتشر نخواهیم کرد. دوره های صفر تا صد هندرایتینگ حدود ۱.۵ سال است که بنده و تیم کانون خوشنویسی انگلیسی بر روی آن فعالیت میکنیم. از طراحی حرفه ای فونت هندرایتینگ و طراحی کتاب تمرین محور گرفته تا آماده سازی جلسات و قرار دادن آن ها در وبسایت و … همه و همه با صرف انرژی فراوان انجام شده اند. چرا باید کاری کنیم که تمام زحمات بنده و دوستان و همکارانم به هدر رود؟ این دوره از آن دوره ها نیست که تنها چند فیلم آموزشی ضبط شود و در تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی برای هنرجویان ارسال شود. برای این دوره زحمات فراوانی را تحمل و زمان بسیار زیادی را صرف کرده ایم. تنها و تنها بدین خاطر که شما را به خوبی میشناسیم و میدانیم که قرار است در دست چه عزیزانی قرار گیرد. بدین خاطر که به خوبی میدانیم ارزش شما آن قدر بالاست که می بایست با کیفیت ترین محصولات و خدمات را به شما ارائه داد. ما مجبور هستیم برای حفظ اعتبار و ارزش کانون خوشنویسی انگلیسی دوره ای بسیار با کیفیت و در شان شما عزیزان برگزار کنیم. این یک حقیقت است و خواهش میکنم آن را بپذیرید.

با استاد تماس بگیرید

شما میتوانید با بنده اسماعیل بیگدلی (استاد این دوره) مستقیما در تماس باشید. در این صورت بهتر میتوانید اعتماد کنید و تصمیم بهتری خواهید گرفت. بنده میتوانم تا حدی که تجربه و دانشم اجازه میدهد شما را رهنمایی کنم تا بتوانید با توجه به هدفی که دارید بهترین تصمیم ممکن را بگیرید. بنابراین در مورد هر چیزی که در مورد خوشنویسی انگلیسی و دوره های صفر تا صد سوال دارید میتوانید با ۰۹۲۲۷۰۷۸۶۰۸ تماس بگیرید و آن را با بنده مستقیما در میان بگذارید.

همین حالا ثبت نام میکنم

آیا هزینه دوره بالاست؟

دوستان عزیزم در این بخش کمی سعی دارم در مورد هزینه دوره با شما صحبت کنم. عزینه دوره های صفر تا صد هندرایتینگ به معیار ها و فاکتورهای زیادی وابسته است. همان طور که میدانید این دوره های همراه با ابزار حرفه ای می باشد و طراحی و تهیه همین ابزار امروزه بسیار هزینه بر است. بنده میخواهم کمی در مورد قیمت گذاری دوره بیتشر با شما عزیزان صحبت کنم.

شما را میشناسیم!

هنگامی که در حال طراحی دوره و دفتر تمرین محور پیوسته نویسی بودم همیشه و همیشه سوالی که در ذهنم وجود داشت این بود “این دوره قرار است برای چه افرادی برگزار شود؟” این سوال همیشه راهنمای بنده بود و به خوبی راه و هدف بنده را روشن میکرد. من قرار بود این دوره را برای ارزشمنترین مخلوقات جهان برگزار میکردم. در تمام مراحل تولید و برگزاری این دوره بنده و همکارهایم سعی کردیم به بهترین شکل عمل کنیم و بهترین ها را برای شما فراهم کنیم. واقعیت این است که هرگز نمیتوانم یک محصول و یا یک کار بی کیفیت را برای عزیزان هنرمندم انجام بدم چرا که یقین دارم بهترین ها سزاوار بهترین ها هستند.

چرا یکی از بهترین خودکارهای دنیا را برای این دوره انتخاب کردیم؟ چرا از کاغذ ۱۲۰ گرم و چاپ رنگی برای تولید و طراحی دفتر استفاده کردیم؟ چرا مثل بقیه دوره ها از طریق واتساپ و یا تلگرام و اینستاگرام دوره ها را برگزار نکردیم و سعی کردیم یک سایت با سرعت و طراحی خوب را برای شما عزیزان ایجاد کنیم؟ چرا زمان زیادی را صرف طراحی فونت اختصاصی هندرایتینگ برای طراحی هر چه زیباتر کتاب هندرایتینگ کردیم؟ چرا ۳۰۰ صفحه تمرین هوشمندانه را برای عزیزان طراحی کردیم؟ چرا از صحافی قفل کلاسوری برای این کتاب استفاده شده؟ چرا جلسات متعددی با استاد کرمی و مرکز خوشنویسی بین الملل صرفا جهت دوره های صفر تا صد تشکیل شده؟ چرا ما درمورد این دوره حدود 10000 کلمه نوشته ایم؟  چرا ما حدود یک و نیم سال بر روی این دوره ها کار کردیم؟

پاسخ تمام این سوالات این است که ما به خوبی میدانستیم این دوره در اختیار افراد عزیز و ارزشمندی قرار خواهد گرفت که سزاوار بهترین ها هستند. ما تمام تلاش خود را کردیم تا این دوره ها در شأن شما عزیزان باشد. مطمئنا کیفیت دوره از هزینه دوره برای ما از اولویت بالاتری برخوردار بوده است. از بهترین متریال و بهترین محصولات برای تولید این دوره ها استفاده کردیم. دوستان عزیزم ما به خوبی ارزش بالای شما را درک میکنیم. میدانیم که شما لایق بهترین ها هستید. میدانیم کیفیت برای شما نیز بسیار مهم می باشد. بنده خواهش میکنم خودتان نیز ارزش خود را بدانید. هرگز برای شرکت در دوره های بی کیفیت ارزان قیمت ارزش خود را پایمال نکنید. بگذارید استاندارد شما همیشه در بالاترین سطح قرار بگیرد.

یک بار برای همیشه

دوستان عزیزم برای رسیدن به یک دستخط عالی تنها یک بار لازم است در یکی از نسخه های دوره های صفرتاصد هندرایتینگ شرکت کنید. یک بار برای همیشه. دیگر نیازی به هیچ دوره دیگری نیاز نخواهید داشت. شما با این دوره یک مهارت جدیدی را در زندگی خود کسب خواهید کرد و این یک موفقیت بزرگ است. در بسیاری از دوره ها، هندرایتینگ و پیوسته نویسی در طول چند ترم برگزار میشود که واقعا نیازی نیست که شما چندیدن مرحله برای آموزش هندرایتینگ هزینه پرداخت کنید.

برگشت تمام هزینه دوره

در پایان این دوره شما به یک دستخط عالی خواهید رسید. در این زمان افراد بسیار بسیار زیادی آرزو دارند که در جایگاه شما باشند. این نوید را میدهم که شما به راحتی هر چه تمام تر میتوانید با برگزاری چند کلاس حضوری به اندازه تمام هزینه ای را که برای دوره صفر تا صد صرف کرده اید کسب درخواهید اورد.

اگر در دوره ویژه استاد شرکت کنید در آینده یک کسب و کار را میتوانید در این زمینه راه اندازی کنید و شروع به کسب درامد کنید. شما در عرض چند ماه میتوانید چندیدن برابر هزینه دوره را کسب کنید. دوستانی که در دوره های نسخه زرین و خودآموز شرکت کرده اند نیز میتوانند با آموزش به چند هنرچو (دو یا سه هنرجو) تمام هزینه دوره را کسب کنند.بنابراین هر هزینه ای را که بابت دوره های صفرتاصد صرف کنید به راحتی میتوانید چند برابر آن را کسب کنید.

سوالات متداول

 • آیا برای دریافت مدرک هزینه جداگانه باید پرداخت شود؟

  خیر. به محض خریداری دوره ما تمام امکانات مربوط به آن نسخه را در اختیار شما قرار خواهیم داد و تمام هزینه تنها و تنها یک بار از شما اخذ میشود. بنابراین لازم به پرداخت هیچ هزینه اضافی نخواهید بود.

 • ابزار چند روزه به دستمان میرسد؟

  به محض تکمیل سفارش تمام ابزار صبح روز کاری بعد برای شما با پست پیشتاز ارسال خواهد شد. زمان تحویل معمولا بین ۲ الی ۳ روز می باشد.

 • امکان پرداخت از طریق کارت به کارت وجود دارد؟

  بله. در این صورت اطلاعات بانکی زیر را در نظر داشته باشید:

  شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۴۹۶۲۰۹۹۵۶ / به نام: اسماعیل بیگدلی / بانک ملت

 • میتوانیم نسخه خود را ارتقا دهیم؟

  بله شما درصورت تمایل میتوانید نسخه ای را که خریداری کردید در صورت تمایل به نسخه بالاتر ارتقا دهید. در این صورت لازم است ما به التفاوت آن دو نسخه را پرداخت کنید.

 • تفاوت مرکز خوشنویسی بین الملل و کانون خوشنویسی انگلیسی چیست؟

  کانون خوشنویسی انگلیسی و مرکز خوشنویسی بین الملل دو مرکز مستقل می باشند که در بسیاری از زمینه های خوشنویسی انگلیسی مانند دوره های صفرتاصد غیرحضوری، ابزار خطاطی لاتین و … همکاری خوبی با یکدیگر دارند. این دوره با همکاری کانون خوشنویسی انگلیسی و مرکز خوشنویسی بین الملل برگزار میشود و هنرجویان از هر دو مرکز مدارک پایان دوره دریافت خواهند کرد.

 آیا به راهنمایی نیاز دارید؟

در مورد تمامی امکانات و ویژگی های دوره های صفرتاصد هندرایتینگ صحبت کردیم. تنها یک توصیه از طرف بنده (اسماعیل بیگدلی) این است که اگر قرار است کاری را تنها و تنها یک بار انجام دهید بهتر است آن را به بهترین شکل انجام دهید. اگر قصد دارید در یک دوره هندرایتینگ شرکت کنید بهتر است در بهترین دوره آن شرکت کنید. برای اینکه بدانید کدام دوره از کیفیت بهتری برخوردار است حتما با اساتید و دوستانتان مشورت کنید تا با پیشرفت سریع تر به هدف خود دست یابید.

در صورتی که نیاز به مشورت و راهنمایی دارید حتما با ما تماس بگیرید و سوال،پیشنهاد و هر صحبتی را که دارید با ما در میان بگذارید. سعی میکنیم بهترین راه ممکن را با توجه به شرایط و موقعیت شما پیشنهاد کنیم تا بتوانید در پایان تصمیم بهتری را بگیرید. منتظرتان هستیم!

ثبت نام کاربران

بازگردانی رمز عبور